Раждане във ВИП-а на АГ Варна

  • 2 590
  • 30
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Предстои ми раждане и смятам да отида във ВИП-а на АГ Варна. Проверих - цените от 1 май тази година са 550 лв за нормално и 850 лв за секцио. В ценоразписа е включена сумата 250 лв за избор на екип. Говорих вече с един лекар, но той иска раждането да е предизвикано, за да може да си планира графика. Аз пък като че ли предпочитам да изчакам родовата дейност да започне нормално.

Въпросът ми е - има ли мами, родили във ВИП-а на АГ, които са отишли без предварителна уговорка с лекар и дали са получили необходимото внимание от дежурния екип? Защото ако лекарите, които са на смяна си вършат съвестно работата, аз нямам претенции точно при кого да раждам.

Разчитам на вашите мнения, за да взема едно важно за мен решение. Благодаря!

# 1
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Голяма простотия е това с графика....и да се предизвика раждане.....кажи му да пита детето кога смята да се роди и да си го записва в тефтерчето.
Когато детето е готово ще си излезе, пък след като му плащаш 250 лв. и на мацка да е качен пак трябва да дойде иначе няма парички  Naughty
Разбирам да е секцио (както ние бяхме)...съгласна съм, ама за нормално раждане  smile3513

# 2
  • Мнения: 1 448
Моят съвет е да смениш дестинацията  Wink

# 3
  • Мнения: 869
Моят съвет е да смениш дестинацията  Wink
Ако това означава да не раждаш в АГ-не съм съгласна.Нали знаеш,че само там има Неонтологично отделение и апаратура,която може да спаси живота на детето при нужда.

# 4
  • Мнения: 545
И аз от това се интересувам, дори питах и в другата тема за ВИП-а на АГ Варна - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171328.0 , но отговор не получих. Пусни и там въпроса си.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 305
И аз избрах АГ-то заради неонатологичното отделение. Въпросът е какво внимание се обръща на майките, ако не са с договорка.

# 6
  • Мнения: 49
Аз раждах в "нормалното" отделение и условията бяха ужасни.Надявам се няколко етажа по нагоре да е по-различно.

# 7
  • Мнения: 324
Аз искам да попитам колко на брой са ВИП стаите?
Според моя позната, ако отидеш без предварителна уговорка, можело да няма свободна стая  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 635
Lilibon - при кой доктор си ходила ?
Аз родих на 27 април на ВИП , можете да ме питате за всичко, имах уговорка с д-р Георгиев, имаш право на избор на доктор защо да не се възползваш от него ? Условията са добри, сам си в стая , има две стаи с една баня и тоалет! Тръгнах да раждам нормално, но понеже нямах разкрития, се наложи секцио, екипа се събра точно за минути !
Каквото искате ще ви отговоря !

# 9
  • Мнения: 527
kler,секциото ти с пълна упойка ли беше ?Доволна ли си от всичко?Мерси  bouquet

# 10
  • Мнения: 635
natalii  - да със пълна упойка, докато гледах едни лампи и после се събудих чак в ранимация , не знаех къде се намирам ! Първите два дни са най трудни след секцио ! Отношението на целия екип е страхотно , всички са много мили !

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз искам да попитам колко на брой са ВИП стаите?
Според моя позната, ако отидеш без предварителна уговорка, можело да няма свободна стая  Rolling Eyes
Възможно е,аз отидох с договорка и пак нямаше свободна стая.Повисях си малко на магарето,за да сварят да освободят и почистят една стая

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 305
kler, д-р Георгиев склонен ли е да изчаква естественото начало на раждането и да бъде вдиган от пациентки по тревога по никое време?

# 13
  • Мнения: 1 432
Моят съвет е да смениш дестинацията  Wink
Ако това означава да не раждаш в АГ-не съм съгласна.Нали знаеш,че само там има Неонтологично отделение и апаратура,която може да спаси живота на детето при нужда.

Съгласна съм за това,дано ням,а нужда от тази техника  Praynig ,НО преди два месеца        кръстницата ми ражда там -аз бях ужасена от условията в коите те лежаха.Какъв ти ВИП,представям си ''нормалните стаи как са''.На вси4ко отгоре не и дадоха бебето 4 дни да си го накърми  !!!!!!!!!!!!!!!!,пордади при4ината 4е било сякцио ,ами голям праз.Аз родих съ6то секцио и веднага бебето бе6е при мен след това да си го кърмя.Раждах в Май4ин дом.На вси4ко отгоре дадохме по-мналко пари отколкото тя в АГ!!!Това е моето гневно мнение.

# 14
  • Мнения: 180
Аз също родих в Маичин дом и съм МНОГО доволна от грижите. Правех си майтап, че не искам да си ходя вкъщи, толкова добре ни гледаха и мен и бебо. Има баня и тоалет във всяка стая, кабелна ТВ...

Общи условия

Активация на акаунт