Бихте ли пуснали детето си само на......

  • 7 076
  • 159
  •   1
Отговори

Анкета

Е това ми е въпросът дали бихте пуснали детето си само на екскурзия, зелено училище, лагер на море или  планина.

Опции:

  • Мнения: 96
Една приятелка е решила да ходи с дъщеря си която е почти на 9 год. на зелено училище. Аз мисля че това не е правилно и затова пуснах анкетата за да видя вие какво мислите по въпроса.

# 1
  • Мнения: 633
Разбира се, че да. Дори тази зима ходи на ски училище от детската градина. Сега през юли ще ходи на Банско пак с градината.

# 2
  • Мнения: 14 894
В края на март ходиха на "Зелено училище". Много са доволни и горди от себе си, че са били "сами".

# 3
  • Мнения: 13 512
Разбира се .Още от детската градина съм ги пускала на лагери. И поправи последната опция в анкетата.

# 4
  • Мнения: 2 768
Да, бих я пуснала.

Вече два пъти е била на лагер сама.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 079
Една приятелка е решила да ходи с дъщеря си която е почти на 9 год. на зелено училище. Аз мисля че това не е правилно и затова пуснах анкетата за да видя вие какво мислите по въпроса.
И после точно тази твоя приятелка ще зададе въпроса:
"Защо детето ми не е самостоятелно?
Защо не взема решения само?
Защо страни от другите деца и не играе с тях?
Защо не реагира адекватно?
Защо ме избягва и не споделя с мен?"
А отговорът е само един - дай на детето възможност да диша и без теб, за да се развие по-добре.

По темата - да ще го пусна! Peace Hug
(Елиса, оправи последната опция в анкетата, моля, че ми избоде очите! Sick)

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Незнам дали бих ... още е малък ... сега си мисля, че много ще се притеснявам ..... след време незнам

# 7
  • София
  • Мнения: 981
На Криси 2-3 приятелчета заминаха вчера на зелено у-ще и тя отсега си мисли как догодина ще ходи.А аз много се притеснявам,незнам дано да ми мине.

# 8
  • Мнения: 6 390
В предучилищна възраст /НЕ
В училищна / надявам се че ДА
зависи от обстоятелствата, не мога да дам категоричен отговор

# 9
  • Мнения: 2 567
Не пуснах моята, когато беше първи клас, нито на зимно, нито на зелено училище. Имах си мои причини, така както и твоята приятелка сигурно си има.
Не мисля, че като не пускам дъщеря си още от градината по всички видове лагери ще спра самостоятелният и полет  Stop

# 10
  • Мнения: 4 629
Мисля си, че бих. Мен така не ме пускаха като малка до 11 годишна и си спомням как се чувствах

# 11
  • Мнения: 2 270
Една приятелка е решила да ходи с дъщеря си която е почти на 9 год. на зелено училище. Аз мисля че това не е правилно и затова пуснах анкетата за да видя вие какво мислите по въпроса.
И после точно тази твоя приятелка ще зададе въпроса:
"Защо детето ми не е самостоятелно?
Защо не взема решения само?
Защо страни от другите деца и не играе с тях?
Защо не реагира адекватно?
Защо ме избягва и не споделя с мен?"
А отговорът е само един - дай на детето възможност да диша и без теб, за да се развие по-добре.

По темата - да ще го пусна! Peace Hug
(Елиса, оправи последната опция в анкетата, моля, че ми избоде очите! Sick)
ако детето няма никакъв проблем е просто задължително да ходи само по такива събития,но ако има някакъв проблем/например има деца които се напишкват,има други които са сомнамбули,епилептични припадаци и др такива заболявания,които не са известни на приятелчетата му/тогава за майката е съвсем естествено да се притеснява и да не иска да го пуска само

# 12
  • Мнения: 6 461
Не знам . Confused ....поне за сега.
Когато дойде време за училище може би ще го пусна.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 421
 Щерката е на 7 год. не съм я пускала досега. Юни месец сега ще е първото и заминаване сама - ще ходи на лагер-школа.
 Никога не бих си позволила да отида с нея - или я пускам или не, но да ходя с нея - не.
 Още от сега е много горда, че ще ходи сама. Съжалявам, че не можах да се престраша да я пусна още минала или по-миналата година.
Спомням си как всички се смеехме на един съученик, на който майка му до 7-8-ми клас идваше с нас. Едва ли само това е допринесло, но този господин още живее с майка си.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 951
НЕ!

Общи условия

Активация на акаунт