сложно пазаруване

  • 554
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Отдавна се каня да пусна темета,но мисля,че вече е крайно време...
Искам да обърна внимание на един проблем,който ни засяга пряко.Отнася се за това,колко много всички майки пазаруват за децата си от магазините за детски стоки из града и какви луди пари се харчат по тези места,а собствениците на същите тези магазини се отнасят с нас като с говеда и ни най-малко не ни уважават.Имам предвид основно,че нито един магазин за деца,няма естакада за колички на входа си и дори вратите не са направени така,че да се задържат отворени.Защо?Много ли е скъпо това съоръжение?Не са спечелили достатъчно от нас ли?Или,така или иначе пазаруваме и нямаме избор.Изобщо,влизането в магазин с количка,е истинско изпитание за комбинативност,сръчност и пъргавина.Не мислите ли,че заслужават лек бойкот?Или...дайте идея?

# 1
  • Мнения: 13 512
Един такъв магазин е "Биберон", но сигурно има и други такива. Сякаш не са направени за майки с колички.  А продавачките при всяка забележка вдигат рамене и се оправдават с шефката. Ами някой трябва все пак да направи нещо. Нали не очакват  майките да си оставят децата пред магазина  в количките?

# 2
  • Мнения: 54
как да се свържем с мистериозната шефка на този обект?
магазинът се намира на ул.Александър Малинов - Варна
ако някой познава тази ,така наречена - шефка,да даде някакви координати.

# 3
  • Мнения: 13 512
Ами няма ли МОЛ на работното време? трябва да има и тел. на МОЛ. закачени на входа. ще погледна тия дни като мина оттам.

# 4
  • Мнения: 2 467
Штъркела в Пловдив. Няма влизане с количка  ooooh! Поне аз не успях. Та , бойкотирах го по неволя, или по-точно "поради недостъпност".

 Проблем има не само в специализираните магазини за деца. Срещала съм табела на вратата на магазин "С количките до тук". Оня ден влизам в един и продавачката любезно ме "помоли" да оставя количката с детето до врата - тя щяла да го наглежда! Не влизам повече в такива магазини...

# 5
  • Мнения: 429
аз пък много се дразня като натрупат играчки пред щандовете  и после се сърдят като децата пипат. Ами да го вържа ли, като му са в краката.
В един квартален магазин, дето е метър на два се сетили хората и сложили на една масичка две колички и един конструктор, та да може и майката като човек да види за каквото е влязла.
Ето, че не е толкова сложно

Общи условия

Активация на акаунт