Абитуриенски рокли или просто официални

  • 5 256
  • 17
  •   1
Отговори
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте,
Преди време бях писала, че имам 2 роклета/дълги/ и една по коктейлна и бих искала да ги дам да зарадваме някое мило момиче превръщайки го в този специален ден в красива лейди babydust7
Аз отдавна съм завършила, но мисля, че са актуални все още.
Може и на пръв поглед да нямат вид - аз съм си ги шила, но като се облекат ммммм чудесни са Peace

# 1
  • Мнения: 917
ако имаш възможност да ги пратиш по пощата, да ти дам адреса на дома в село Бата - точно сега събираме мъжки костюми и дамски рокли за бала на абитуриентите с президента

# 2
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Разбира се, че не ми пречи.Нали това е идеята, а пък ооооо и да ми се разходят  роклетата близо до водача на племето ни, хехееее какво по-хубаво от това hahaha Joy
Шегувам се Peace

Пращай адрес и искате ли някакви снимки да стъкмя, та да ги видите Peace

# 3
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Относно адреса, утре ще ходим до Дома и тогава ще можем да ти пишем по-подробно    typeuu....

Ако не те затруднява може да ни пратиш снимки или евентуално за кратко да ги публикуваш в тази тема, но не е задължително  Hug ... не се съмнявам, че ще им влезат в употреба  Peace

  bouquet

# 4
  • Мнения: 932
Кога е балът?Аз мога да погледна дали нямам нещо подходящо,но мога да го пратя на 19-и май чак...Ще погледна гардеробите,дано открия нещо

# 5
  • Мнения: 917
Бала със сигурност ще е след 20ти май, но все още не е уточнено кой ден това зависи от ангажиментите на президента. Тоалетите обаче им трябват спешно, за да видят ако за някой няма, да си закупят евентуално. Така че действайте со време

# 6
  • Мнения: 932
Чудесно!Жалко,че разчистих скоро...Но все нещо трябва да имам.

# 7
  • Мнения: 2 653
И аз имам 2 рокли.Имате ли нужда от още?Ако на видинлиики няма да им трябват ще ги пратя.

# 8
Здравейте, аз също мога да изпратя рокля. Бихте ли постнали адреса тук?

# 9
  • Мнения: 917
с. Бата СУПЗ община Поморие 05967/2048
Всичко, което пратите ще им е от полза. Но най-вече имат нужда от мъжки костюми и официални рокли за бала. Така, че разровете и гардероба на мъжете си. Сега ги информирах, ако получат нещо, да не се учудват. Те много се зарадваха, че има такива отзивчиви хора като вас

# 10
с. Бата СУПЗ община Поморие 05967/2048
Всичко, което пратите ще им е от полза. Но най-вече имат нужда от мъжки костюми и официални рокли за бала. Така, че разровете и гардероба на мъжете си. Сега ги информирах, ако получат нещо, да не се учудват. Те много се зарадваха, че има такива отзивчиви хора като вас
Исках да попитам точно това... удачно ли е изпратим всякакви други дрехи (и не само) - имам такива от миналото лято, които сега изобщо не ми стават ...

# 11
  • Мнения: 917
с. Бата СУПЗ община Поморие 05967/2048
Всичко, което пратите ще им е от полза. Но най-вече имат нужда от мъжки костюми и официални рокли за бала. Така, че разровете и гардероба на мъжете си. Сега ги информирах, ако получат нещо, да не се учудват. Те много се зарадваха, че има такива отзивчиви хора като вас
Исках да попитам точно това... удачно ли е изпратим всякакви други дрехи (и не само) - имам такива от миналото лято, които сега изобщо не ми стават ...
пращай

# 12
с. Бата СУПЗ община Поморие 05967/2048
Всичко, което пратите ще им е от полза. Но най-вече имат нужда от мъжки костюми и официални рокли за бала. Така, че разровете и гардероба на мъжете си. Сега ги информирах, ако получат нещо, да не се учудват. Те много се зарадваха, че има такива отзивчиви хора като вас
Исках да попитам точно това... удачно ли е изпратим всякакви други дрехи (и не само) - имам такива от миналото лято, които сега изобщо не ми стават ...
пращай
newsm10

# 13
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Бала кога е точно не разбрах.Няма те ли по конкретна представа?

# 14
  • Мнения: 917
Бала вече мина с наша помощ. Снощи децата бяхя на мюзик айдол с президента, ако сте го гледали и след това на бал с него. Но тоалети ще им трябват и за другата година, така че ги пазете да ги пратите тогава

Общи условия

Активация на акаунт