Все с толкова проблеми ли ще ни никнат зъбките?

  • 551
  • 12
  •   1
Отговори
Откакто са започнали да ни никнат зъбките сме все с температура и зачервено гърло.Пили сме жече джа пъти антибиотик! SadЗа всички зъби ли ще сме така?Няма ли постепенно малката да си изгради имунитет и да минават по-леко нещата?И кога да давам еферелган?На мен не ми издаржат нервите и след 38 градуса и слагам свещичка в дупето.И колко пъти дневно и като продължителност в дни мога да давам еферлган?Тук за последната седмица съм давала 4-5 пъти.

# 1
  • Хасково
  • Мнения: 726
на баткото всеки зъб изникваше с температура и херпангина, просто някои деца са така. въоражаваш се с търпение докато станат 20.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
При Калина по нищо не си личеше, че никнат зъбки  Naughty

# 3
  • Мнения: 5 362
При Калина по нищо не си личеше, че никнат зъбки  Naughty
И при моята Калина така  Wink Peace
Не давай толкова често лекарства за Т.Чувала съм,че не е хубаво.Само в краен случай.
Както ти е писала и Тони-търпение му е майката  Peace

# 4
  • Мнения: 5 790
Едва ли това често боледуване е от зъбите. По-добре заведи детето при педиатъра и поискай микробиологично изследване на носен и гърлен секрет за стафилококи.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 688
когато никнат зъбките имунитета на детето пада много и затова е по-податливо на болести....

# 6
Едва ли това често боледуване е от зъбите. По-добре заведи детето при педиатъра и поискай микробиологично изследване на носен и гърлен секрет за стафилококи.
Ами нали всеки път сме при педито...Не трябва ли тя да се сети т да ни вземе такъв секрет.Ще се задействам тези дни и ще го направя.

# 7
моя племенник съ6то бе6е много проблемно дете заради тези зъби ,непрекъснато му те4е6е нослето и има6е температура и бяха с майка му дежурни при доктора .  докато на моят син по ни6то не му ли4е6е 4е му никнат зъбки .  затова мисля ,4е е относително при всяко дете !   не се безпокой и това 6те мине !  bouquet

# 8
  • Мнения: 3 500
И Моника през последната седмица вечер вдига температура. Аз редувам една вечер свещичка Ефералган, една вечер Панадол.И при нас е от зъбите, лекарката я прегледа и каза, че няма възпаления и е добре.

# 9
  • Мнения: 5 790
Едва ли това често боледуване е от зъбите. По-добре заведи детето при педиатъра и поискай микробиологично изследване на носен и гърлен секрет за стафилококи.
Ами нали всеки път сме при педито...Не трябва ли тя да се сети т да ни вземе такъв секрет.Ще се задействам тези дни и ще го направя.

Напоследък все по-малко лекари се сещат за това. Не мога да си го обясня, при положение, че това е едно от първите неща, които трябва да се направят при такива симптоми. Изследването нито е болезнено, нито е травмиращо  за детето. Лекарят с една клечка, подобна на тази за уши бърка във входа на нослето. И после това се отнася в лабораторията.
Успех, после да пишеш какво е станало. Дано да нямате повече проблеми.

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Моята всички зъби изкара с някоя екстра  Shocked- Т, червени гърла, чревни вируси... Добре, че много на бързо ги извади  Grinning

# 11
  • Мнения: 432
И Ники е така.Все още има само 6 зъба ,а е на 1г и 7м.Всеки път е с Т-38,5,т.е е имал реални 3 никнения/двете долни зъбчета,а горните 4 излезнаха наведнъж/.Адски трудно избиват,голяма мъка е.До 38гр нищо не давам,на 38,3 Панадол,при по-висока към 39-Ефералган свещи.Всеки път ходи при доки..Имунитета му спада ,лепва вирус и накрая зъбите излизат,а ние долекуваме вирусите.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Някой от зъбчетата не ги усетих,но сега вади кътници и е с течащ и запушен нос и температура.

Общи условия

Активация на акаунт