Спрей с кератин и спрей с копринени протеини на Биофарма

  • 3 458
  • 8
  •   1
Отговори
  • Перник
  • Мнения: 195
Здрвейте,момичета.Ползвали ли сте тези спрейчета и какви са впечатленията ви?Ако може някой да каже цени и за какво по-точно е спрея с кератин?Този с копринените протеини разбрах че бил за суха коса.
Е,чакам отзиви за тези продукти.

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 11:02 от malvinka88

# 1
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
И аз се интерсувам.

# 2
  • Мнения: 1 906
Ползвала съм спрея с кератин. Моята фризьорка ми го препоръча. Аз си пръсках единствено връхчетата (след баня леко навлажнени). Уж подхранвал, но не мога да кажа, че съм възхитена. Просто беше малко по-мека след това. Нищо особено.

# 3
  • Мнения: 86
Това ми звучи като много интересен продукт, но ще трябва да попитам моята фризьорка какво мисли за него..........Иначе на мен са ми препоръчвали кератинова маска и възнамерявам в най-скоро време да я пробвам!!!

# 4
  • Мнения: 870
Ползвам спрей с кератин, но на Jalyd, много ми харесва съживява косата и я защитава, по-лесно се разресва.  Peace

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 129
Спрейчето с кератин е за изтощена, тънка, пореста коса. Един вид запълва кухините в косъма и го прави да изглежда по-жив и здрав. Това, което аз знам, е че подобни продукти с кератин се активират под действието на топлината на сешоара. Ето защо са много подходящи при сушене. Ползвала съм доста спрейове с кератин, този на Биофарма си го купувам за 6,50 лв. На мен лично ми харесва и на сухата ми руса и изтормозена коса се отразява доста добре. Същият продукт се продава и на ампули, така че може да се пробва и тогава да се купи по-голямата опаковка.

# 6
  • Перник
  • Мнения: 195
А може ли някой да пусне снимка на тези спрейчета за да знам как изглеждат?
Мерси предварително.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 626
А може ли някой да пусне снимка на тези спрейчета за да знам как изглеждат?
Мерси предварително.

Кератина - прозрачно пластмасово шише с пулверизатор, течността е жълта на цвят. Лосиона с копринени протеини е същия, само че течността е светло синя.

# 8
  • Мнения: 1 313
Аз ползвам непрекъснато от години двата спрея. Предпочитам този с кератин, но си взимам и копринени протеини понякога, за разнообразие. На моята коса има много добър ефект, но не е в посока подхранване, а косата ми стои по-плътна и по-подредена. Без този спрей 20 минути след като се среша вече изглежда съвсем различно. Другият резултат е, че по-малко се заплита и съответно по-лесно се реша. Суша си косата със сешоар от почти година и не забелязвам да е по-изтощена от преди. Мисля, че е дна от причините са тези лосиони, защото винаги слагам от тях и няколко капки кристали преди да си изсуша косата.

Общи условия

Активация на акаунт