За ластичните колани?

  • 1 168
  • 25
  •   1
Отговори

Анкета

Използвахте ли ластични колан/гащи веднага след раждане?

Опции:

  • Мнения: 724
Здравейте:)
Искам да Ви попитам използвахте ли ластичен колан веднага след раждането?Аз по принцип ще раждам секцио и д-ра ми каза че след 30-40 дни след това мога да го сложа.Според мен след такъв период няма да има никакъв ефект Crossing Arms

Благодаря предварително  bouquet

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 11:56 от antoniast

# 1
  • Мнения: 779
Ползвах първия път,смятам и сега да ползвам пак живот и здраве..като родя..Имат огромен ефект и не се чувстваш като "изсипана". Peace
А относно секциото ..мисля,че не  е проблем да ги сложиш,но не след 30 дни,струва ми се дълъг този срок.Майче има специални за раждали секцио ако не се лъжа..

# 2
  • Мнения: 576
Не съм носила никога такива гащи

# 3
  • БГ
  • Мнения: 1 158
Не. И аз раждах със секцио и ми казаха, че най-рано след 40 ден мога да ползвам ластичен колан, но тогава пък започнах да мажа белега с Контрактубекс, а на него му трябва доста време за да изсъхне и затова бях с много плитки бикини. А иначе коремът ми се прибра към 3-я месец.

# 4
  • Мнения: 2 197
Не съм слагала. Струва ми се глупаво. Прибрах си корема с коремни преси след 20-тия ден.

# 5
# 6
  • Мнения: 5 362
Използвах ластичен колан,а не гащи.Определено имаше голям ефект от него Peace

# 7
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Да. Използвах. Peace

# 8
  • Мнения: 4 915
Не.
Такива поддръжки правят коремните мускули лениви.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 17 841
Не.
Такива поддръжки правят коремните мускули лениви.

Точно така. Освен това могата да попречат на изтичането на лохиите.

# 10
  • Плевен
  • Мнения: 973
Не.
Такива поддръжки правят коремните мускули лениви.

Подкрепям абсолютно това мнение. Peace

# 11
  • Мнения: 160
не съм ползвала(но имам купени)

# 12
  • Мнения: 8 505
Не съм ползвана нито веднага след раждането,нито по-късно.Против коланите съм.

# 13
  • Мнения: 1 896
Не съм ползвала - и на мен ми звучи малко като насилие над тялото.
Майка ми ми беше купила едни дълбоки ластични гащи за целта, но коремът ме заболяваше като ги понося половин час (бях след секцио). Всъщност коремът ме болеше дори от съвсем леко притискащи дрехи като по-стегнати панталони и т.н. Не е била някаква непоносима болка, но стегнатите дрехи определено ме притесняваха доста време след раждането.
Явно това е бил начинът на тялото ми да ми каже, че такива работи не са за него.
Коремът ми се прибра напълно някъде към 6 месеца след раждането, но всъщност още на изписването не беше виснал, а съвсем леко отпуснат, така че не съм имала голям проблем.

# 14
  • София
  • Мнения: 310
Не.
Такива поддръжки правят коремните мускули лениви.

Точно така. Освен това могата да попречат на изтичането на лохиите.
така беше и при мен сложих го и лохийте ми поспряха като го махнах, стана страшно сякаш всичко почна отначало

Общи условия

Активация на акаунт