Д-р Герганова от Токуда болница

  • 3 545
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 362
Някой може ли да ми каже някакво мнение за д-р Антония Герганова, а.г. в Токуда болница. До сега никъде не намерих нищо, написано за нея.

# 1
  • София
  • Мнения: 245
Досега съм ходила само веднъж на консултация при нея и първото ми впечатление е много добро. Внимателна е, обяснява спокойно, засега не мога да кажа повече.

# 2
  • Мнения: 4
Е, как мина прегледа? Научи ли нещо за нея? И аз имам час при нея и не мога да намеря никаква информация.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 362
Аз ходих веднъж на преглед при нея и останах доволна. Много е мила жената - прегледа продължи около час - разпитва ме за какво ли не, гледа ме на ехограф, гледа ме за разкритие и за течение. Останах с много добри впечатления и сега на 15 юни ще ходя пак при нея.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 362
Мога да кажа само, че е много добър за раждане. Направи ми едно изключително добро секцио, от което се възстанових буквално на другия ден. Самата рана от операцията е тънка като косъмче и изобщо не се забелязва. Все едно не съм била подлагана никога на операция. Препоръчвам я изцяло.

# 5
  • София
  • Мнения: 245
Лони, честито бебче, да е здраво, щастливо и много да радва мама и тати   bouquet
Аз също ще раждам при д-р Герганова и много се зарадвах на поста ти. Аз се надявам да родя нормално, но е хубаво да прочета най-сетне, че някой е родил при докторката и е доволен.

Общи условия

Активация на акаунт