Oтзиви за количка Downtown на Casualplay ?

  • 1 110
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 124
Моля ако някой има такава количка  да сподели мнението си тук

Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 276
И мен ме интересува, но не знам защо никой не ти отговаря  Thinking

# 2
  • Мнения: 124
Наистина ли няма никой с такава количка тук във форума ? Супер странно  Confused

# 3
  • София
  • Мнения: 412
Една приятелка си купи преди десетина дни и засега е доволна, но нямам много информация. Ще я поразпитам и ще ви пиша.  Grinning
 Peace

# 4
  • Мнения: 188
 и аз така - една позната я има от около 9 месеца и е супер доволна. минава от всякъде, лека е, компактна. заедно със столчето за кола /което има легнало положение/ е перфектната комбинирана количка.
аз ако не живеех в квартал /строителна площадка/ бих си купила нея а на обемното chicco s3   

успех и дано да се включи някой които я има

# 5
  • Мнения: 741
А къде могат да се видят?

# 6
  • Мнения: 188
 В Малечко - те ги внасят а дали сега има не знам

# 7
  • Мнения: 124
А колелата като са такива малки дали са здрави ? Някой знае ли каква гранция дават Малечко на количките Casualplay ?

# 8
  • Мнения: 188
на моята приятелка колелата са и ок
те са по-дебели и не се закачат във всяко камъче, доста по проходима е от ZAPP /аз и такава имам/ и като я карам по павета имам чувството че предното колело ще се разглоби, а нейната изобщо не изглежда така. 
както казах минава си отвсякъде, без да се налага да я носи.

а за гаранцията не знам

# 9
  • Мнения: 124
Мерси за отговорите, а сенник има предполагам количката, нали ? Защото не е ясно от сайта ма малечко  Embarassed

# 10
  • Мнения: 188
има. май е голям, не помня
но най-добре отиди си я разгледай в Малечко
те имат 2 магазина

# 11
  • Мнения: 1 737
Много ме кефи тази количка! Много е красива, а широките и единични колелца са уникални. Малко ми се струва тежичка за класа си, 9 кг ли беше?

# 12
  • Мнения: 124
Само шасито е 7,5 кг. и може да се носи с една ръка  Party Все още се надявам някой, който има такава количка да напише отзиви  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 4 428
Само шасито е 7,5 кг. и може да се носи с една ръка  Party

Да ти кажа моята количка тежи 8кг и ми е тежичка да я нося с една ръка  Grinning Така, че си е тежичка за лятна, каквато се води. Но иначе е що-годе практичка  Peace Виждала съм я по улиците и върви добре. Но не знам колко е маневрена с тези колелца  newsm78

# 14
  • Мнения: 124
В сайта на Малечко е представена като комбинирана количка, чудя се дали може да се използва през зимата ?

Общи условия

Активация на акаунт