Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 618
 да се върнем малко назад...

# 1
  • Мнения: 3 695
Опитвах се да спя  Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 275
Тъкмо смятах да си легна, но..................

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 907
Бях във форума  Mr. Green ... и водите ми изтекоха ...

# 4
  • Мнения: 37
много готина тема, очаквам с нетърпение вашите отговори, мили майки newsm03

# 5
  • Мнения: 8 505
Чаках да подейства таблетката за предизвикване на раждането.

# 6
  • Мнения: 240
Гледах филм и не можех да виждам буквите и помолих мъжа ми да ми премести телевизора по-близо и докато го местеше се започна:)

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 6 287
Канех се да ям сърми и то след като се бяхме прибрали от новогодишна трапеза на 1 януари  Blush ,но всъщност бяха водите ...болките дойдоха вече в родилното.

# 8
  • Мнения: 1 371
Бях тръгнала до Романс в Симеоново за тортички  Embarassed . Та както си шофирах...., шоуто изневиделица започна през 2-3 минути .

# 9
  • Мнения: 5 391
Чаках ги с нетърпение, паркирана в болницата Grinning

# 10
  • Мнения: 101
Говорех по телефона, когато ми изтекоха водите  Grinning Интересното е, че приятелката ми тъкмо ми обясняваше как й изтекли нейните води в болницата, и точно в тоя момент и моите изтекоха  Grinning Егати съвпадението  Grinning Докато чаках мъжа ми да се прибере, гледах филм  Grinning Болките започнаха по-късно /по средата на филма  Joy /.

# 11
  • Мнения: 11 003
Преди да ми падне тапата и да ми изтекат водите спях. До болки не се стигна.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 866
Първия път ми изтекоха водите малко след като бяхме решили вече да спим. Преди това бяхме на кино.
При втората бременност болките започнаха, докато си превеждах един спешен материал...така и не го довърших, а щяха да ми го платят добре...

# 13
  • Мнения: 2 015
Преди да ми падне тапата и да ми изтекат водите спях. До болки не се стигна.
И аз така, ама бая намокрих спалното бельо.Все пак не успях да намокря мъжът ми Laughing.

# 14
  • Мнения: 2 040
не са ме хващали в къщи .. отидох на преглед и реших същия ден да раждам .. така че по време на моите родилни болки, лежах със система на ръката и чаках да дойде момента ..  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт