"Златно" зеле

  • 7 759
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474


Съвсем лесна гарнитура е това зеле и много вкусна, а зелето става много ароматно.

"Златно"  зеле

Зеле - количеството според нуждите  Laughing , аз нарязах почти половин зелка.
масло
подправка Вегета или сол, може и  един бульон

Ситно нарязвате зелето и го задушавате (запържвате) с масло в дълбок тиган с капак, разбърквайте го честичко. Става точно за 10 мин. и търпи импровизации всякакви  Вместо сол сложих малко Вегета. Още по-хубаво стана , ако му добавите две твърдо сварени нарязани яйца вътре. Бон апети     chef

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 13:58 от L е о

# 1
  • Мнения: 663
Охо,вкусно и лесно изглежда .Ще пробвам ,благодаря   bouquet

# 2
  • Мнения: 349
L е о,
  bouquet
Поредната вкусотия - нали!
От снимката бих го нарекла златното зеле на Лео
Обожавам зеле и непременно ще го направя. smile3501

# 3
  • Мнения: 7 474
От снимката бих го нарекла златното зеле на Лео

 Laughing Мислех да го кръстя "златно", ама реших, че много злата ще станат вече Laughing

# 4
  • Мнения: 349
От снимката бих го нарекла златното зеле на Лео

 Laughing Мислех да го кръстя "златно", ама реших, че много злата ще станат вече Laughing

Това е твоята запазена марка  smile3525

# 5
  • Мнения: 7 474


Това е твоята запазена марка  smile3525

 Hug Поправих се, вече е златно    bouquet

# 6
  • Мнения: 899
Чудесно е, и аз го правят така и го добавям към ориз, когато готвя китайски манджи Simple Smile

# 7
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Охо,вкусно и лесно изглежда .Ще пробвам ,благодаря   bouquet
Peace

# 8
  • Мнения: 373
Охо,вкусно и лесно изглежда .Ще пробвам ,благодаря   bouquet
Peace
Вярвам, че е чудесно, но тук- ФР зелето е като дървено Embarassed, зелките са малки и твърди като гюллета. Confused

# 9
  • Мнения: 1 271
мда вкусничко!!!

 smile3501

# 10
  • Мнения: 3 268
Леоооо,потекоха ми слюнките.Обожавам зеле! Grinning

# 11
  • Мнения: 795
Хм, дори изглежда златно!!  bouquet

# 12
  • Мнения: 11 607
Лео, вкусно е....Искам да ме осиновиш, заедно с ремаркетата ми....Все са ти вкусни манджите...Как го правиш?

# 13
  • Мнения: 7 474
Лео, вкусно е....Искам да ме осиновиш, заедно с ремаркетата ми....Все са ти вкусни манджите...Как го правиш?

 Heart Eyes С любов и желание става работата  Laughing  Айде Joy , взимам те и теб  Hug

# 14
  • Мнения: 11 607
Heart Eyes С любов и желание става работата  Laughing  Айде Joy , взимам те и теб  Hug

Остави ти тез приказки любовни.....И аз с любов и желание, ама...Сега и ако измислиш златен ориз...Че не мога да ги накарам моите ориз да ядат......Иначе с мляко го ядат, ама на манджа - не искат и да чуят.......Ох, мерси,че ме взимаш....и мен....Много ли ти станахме на главата?

Общи условия

Активация на акаунт