Има ли фенове на ZARA?

  • 1 491
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 529
За испанската фирма става въпрос, а не за Зара от БИг Брадър  Mr. Green

Питам ви, защото скоро чух, че имат аутлет на бул. България, а аз нищо не знам за тях  Outta Joint струва ли си да се ходи до там?

Благодаря ви за мненията  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 540
Пусни търсачката, има поне 3 теми за Z-аутлет.
Аз много харесвам Зара, ама с тоя аутлет в България нещо не ме впечатляват особено. Трябва да дебнеш всеки ден, за да си намериш нещо хубаво и по мярка.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 271
Имам дънки и блузки на тази марка (купувани от Франция) - много са добри, страхотни, не са мръднали от пранета, но за съжаление нямат нищо общо с боклуците които продават тук в България.

# 3
  • Мнения: 3 622
Имам две блузки, потниче и едни сандалки от Zara, но си ги купих от Лондон. Магазина във Варна не ме впечатли толкова

# 4
  • Перник
  • Мнения: 195
А къде се намират аутлетите в София?

# 5
  • Мнения: 1 058
А къде се намират аутлетите в София?
Има един  в Скай сити на първия етаж и друг  на бул. България, но не знам точно къде.

# 6
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Не съм доволна от аутлета и боклуците, които продават там.
Не съм фенка на ЗАРА.

# 7
  • Мнения: 1 540
Не съм доволна от аутлета и боклуците, които продават там.
Не съм фенка на ЗАРА.

Защото може би не си им виждала "нормалните" магазини. И аз аутлета не го харесвам особено. Е, може да се понамери нещичко...

# 8
  • Мнения: 14 471
в аутлета в който аз съм ходила има много и хубави неща. купих си бял панталон и червено сако и двете неща от страхотни материи и интересни кройки. не знам защо така повечето тук са недоволни от софийските аутлети.

# 9
  • Мнения: 1 424
По принцип ги харесвам. Копувала съм си техни дрехи от чужбина и са наистина качествени  Peace
В България има само аутлет и много трудно да си намериш нещо хубаво, трябва почевко късмет  Rolling Eyes

# 10
  • Перник
  • Мнения: 195
Аз също съм си купувала много неща,но от чужбина и съм много доволна.Зара ми беше една от любимите марки като живеех в чужбина.В БГ не съм ходила до аутлетите,но искам да попитам дали е възможно да се намерят панталони и дънки с много ниска талия?

# 11
  • София
  • Мнения: 175
Да, много харесвам Zara и Mango, но честно казано не съм очарована от магазините им тук. Нито цените, нито обслужването им са на ниво. В интерес на истината нямам представа, дали на етикетите на дрехите тук, пише на български, но на един пуловер на Zara, купен в Лондон, имаше текст на български. Направо си изрязах етикетчето от кеф  Blush Пишеше: "Произведено в Камбоджа"  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 529
Странна работа  newsm78 Аз бях чела, че произвеждат дрехи предимно в малки шивачници на територията на Европа  Embarassed
НАскоро чух, че май и тук се шие Зара, а освен това доколкото знам май ще откриват магазин и у нас, но май първият ще е в Пловдив. Ще се разбере де  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 180
От аутлетите тук изобщо не съм доволна, виж, обувки имам поне 10 чифта - от чехли до ботуши - супер са!!!

# 14
  • Мнения: 2 386
Има и аутлет в една пряка на Витошка - нищо особено не видях, освен раздърпани дрехи по закачалките, километрични опашки на пробните и липса на номерация.

Общи условия

Активация на акаунт