Какъв епилатор използвате?

  • 37 037
  • 205
  •   1
Отговори

Анкета

Какъв е вашият епилатор?

Опции:

  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте,

Видях, че една друга мама отново е повдигнала въпроса за епилаторите и реших да пусна анкета по темата.

Какъв е вашият епилатор и защо него избрахте при купуването му? Доволни ли сте?

Аз имам много стар епилатор на Браун -  мисля да го сменям, взе да издиша горкия Confused. Вашите гласове ще ми помогат за избора на нов Hug

# 1
  • Мнения: 3 334
аз ползвам филипс сатинеле.....................подърк ми е и съм доволна за сега Peace

# 2
Браун,но май няма да ти помогна с отговора си.

# 3
  • Мнения: 8 505
Браун,също доста стар.Но работи безотказно и не виждам смисъл да го сменям.
Защо избрах Браун?-преди време нямаше особено голям избор,читавите епилатори бяха на Браун и Филипс.Предпочетох пинсети вместо дискове.

# 4
  • Мнения: 330
И аз ползвам Браун с пинцети е. За сега съм доволна - ползвам го от доста време - вече четвърта година и работи безотказно.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 271
Срам е да го кажа, но моят е вече на 12 години Embarassed - тогава наистина нямаше голям избор - Браун, Филипс и тези с пружините дето бяха. Ама много взе да прекъсва - работи-работи и спре, после пак тръгне. Носих го на майстор, ама човека каза, че си е изпял песента вече Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 564
Моят е Филипс.Имам го от около 8г.,но засега ми служи вярно и нама да ги сменям.

# 7
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
 Браун - моят е с две глави. Едната е с повече пинсети, а другата е с по-малко редове/ май бяха 3/ за мишници и т.н.
 Работи вече   newsm78 доста години. Не помня кога съм го купила Embarassed

# 8
  • Мнения: 385
Braun - този ми е втори. Първия изкара 5 години /развали му се адаптера/. Сега съм с Braun Silk Epil Soft Perfection - вече 2 години нямам проблеми с него. Peace

# 9
  • Мнения: 315
Филипс сатинеле ползвам го вече 6 год . и съм доволна.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Филипс - доволна съм. Предишният ми беше Браун и също бях много доволна, но остаря морално...

# 11
  • София
  • Мнения: 3 359
Моят е "Филипс", обаче и той е на 10 години сигурно и още работи, но искам нов и се чудя и аз какъв.

# 12
  • Мнения: 1 237
Филипс,много доволна,избрах го точно,защото е с дискове.

# 13
  • Мнения: 101
И аз съм с Филипс. Доволна съм, вече втора година ми служи вярно.

# 14
  • Мнения: 1 339
Аз ползвам Браун и съм доволна. Не знам защо точно на тази фирма предпочетох, просто така се получи.
Ако си доволна от Браун-а просто си вземи по-нов модел. Вече са с разни екстри и допълнителни приставки. Няма да сгрешиш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт