Може ли още инфо за д-р Топалова

  • 2 350
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 277
Здравейте, момичета!
След като прочетох каквото намерих във форума за д-р Топалова (Пловдив), реших да се насоча към нея. Гледах и цените на сайта на Торакс, но са доста високи, макар че го оправдават с доброто качество. Но искам да питам някои неща  за цените  на основните прегледи при нея. Например колко струва визитата, микробиология - вагин., цитонамазка? Разбрах, че работи със ЗК, но работи и в АГ "Селена". В такъв случай изследванията по ЗК къде се правят - в Селена ли? Къде е по-добре да се посещава тя - на частно в кабинета й или в Селена?

# 1
  • Мнения: 1 251
Здравей, мен ме наблюдава д-р Топалова. Ходя в частният и кабинет, там ми взима кръв за изследвания по ЗК, не се разкарвам по разни лаборатории и т.н., после и за резултат не се разкарвам, просто и звъня за резултат по телефона. За ехо граф ми взима по 20 лева. Цитонамазката по ЗК не знам колко е,но на моя приятелка беше взела 6 или 7 лева по ЗК. А иначе е по-скъпа. В частния кабинет като си запазиш час има къде да седнеш и да изчакаш, дори и да се позабави малко. Засега съм доволна, ходила съм и в СЕЛЕНА, но там не знам дали вика на периодични прегледи и май не следи там бременните, а само в частния кабинет.
Предполагам си чела темата за СЕЛЕНА, там пише също доста за д-р Топалова.
Ето ти я за всеки случай. Успех.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136427.0

# 2
  • Мнения: 1 277
Орхидея, много благодаря за информацията!  Hug  А знаеш ли колко струва при нея визитата и микробиологията? Телефон й намерих, но не знам какво й е работното време.

# 3
  • Мнения: 1 251
Орхидея, много благодаря за информацията!  Hug  А знаеш ли колко струва при нея визитата и микробиологията? Телефон й намерих, но не знам какво й е работното време.

Ами аз като ходя на консултации за бременността плащам само по 20 лева за прегледа за ехограф, друго не ми таксува. За микробиологията не знам цена. В сряда не ходи в частният кабинет, другите дни през седмицата е там някъде от 13-14,00 часа до към 19,00 часа. Но ти като си запазиш час по телефона, тя ще те попита кога ти е удобно. През деня е по-спокойно, че след 17 часа има повече пациентки. Поне по мое наблюдение е така.

# 4
  • Мнения: 1 174
Родих близнаците си при Топалова,следеше ми и бременността,перфектен лекар и много мил човек!Препоръчвам я горещо!Леко раждане! Hug

# 5
  • Мнения: 9 074
Аз пък ще те посъветвам да не ходиш с направление при нея, ако искаш да получиш качествен преглед и да имаш пуснати нужните изследвания. Или си плащаш - или си избираш друг лекар.

# 6
  • Мнения: 1 174
Аз пък ще те посъветвам да не ходиш с направление при нея, ако искаш да получиш качествен преглед и да имаш пуснати нужните изследвания. Или си плащаш - или си избираш друг лекар.

не мисля,че е така,през цялата си бременност не съм дала нито лев и ми беше обърнато нужното внимание и всички изледвания ми бяха направени.По здравна каса ми се полагат два видеозона,тя ми направи много повече,без да ми взима пари! Wink

# 7
  • Мнения: 9 074
А, ами супер, имала си късмет Simple Smile
Още по-зле за Топалова - избира си пациентите по някакви критерии или по симпатии.
Случаят ми е пресен, затова си позволявам да говоря така...
Иначе, е голям професионалист - но става ли въпрос за пари, е безкомпромисна...както и повечето лекари в областта на гинекологията, в Пловдив...сега всички се събраха дружно в Селена - така че, ако имате пари, уредени сте, но иначе не мисля че някой ще те отрази затова, че имаш направление и ти се полагат съответните грижи  Confused

Последна редакция: пт, 18 май 2007, 13:34 от .:.Stef.:.

# 8
  • Мнения: 1 174
А, ами супер, имала си късмет Simple Smile
Още по-зле за Топалова - избира си пациентите по някакви критерии или по симпатии.


за съжаление тук в БГ е така,особено лекарите,като знаят,че сме им в ръцете,хич не им пука,а пък за здравето всеки си вика,на заем ще взема,ама пак ще дам,а като се отнася и за нов живот,който носиш,още повече....Би ми било интересно какво точно ти се случи при Топалова,ако искаш можеш да споделиш...

# 9
  • Мнения: 9 074
Моя близка роднина беше при нея миналата седмица, с направление - само я прегледа на магарето и й пусна цитонамазка, не я погледна на ехограф, не й пусна микробиология (имаше оплакване от рецидивиращо течение) че трябваше и да си плаща нещо отгоре...сигурна съм, че ако беше отишла като на частно - всичко щеше да бъде на ниво Confused

# 10
  • Мнения: 1 174
Моя близка роднина беше при нея миналата седмица, с направление - само я прегледа на магарето и й пусна цитонамазка, не я погледна на ехограф, не й пусна микробиология (имаше оплакване от рецидивиращо течение) че трябваше и да си плаща нещо отгоре...сигурна съм, че ако беше отишла като на частно - всичко щеше да бъде на ниво Confused

ехографа се заплаща,не е по здравна каса,освен това мисля,че стана по-добре като отидоха в Селена,сега поне парите,които се дават се знаят и са регламентирани.

# 11
  • Мнения: 9 074
Съжалявам, но това не е вярно Simple Smile
Мързи ме да търся рамоковия договор - но когато ти се дава направление, в него има задължително включени преглед с ръка, ехограф, цитонамазка. Винаги досега съм ползвала тези неща.
Ако Топалова ви разправя, че се плаща - това е друга работа.
За Селена и аз се радвам, че я има  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 174
Съжалявам, но това не е вярно Simple Smile
Мързи ме да търся рамоковия договор - но когато ти се дава направление, в него има задължително включени преглед с ръка, ехограф, цитонамазка. Винаги досега съм ползвала тези неща.
Ако Топалова ви разправя, че се плаща - това е друга работа.
За Селена и аз се радвам, че я има  Simple Smile
Може и да греша за ехографа,не съм сигурна,признавам си! Hug

# 13
  • Мнения: 9 074
Нищо де Laughing
Виж сега, важното е всеки пациент да се чувства сигурен в лекаря си - тогава другото няма значение.
Всяка майка иска да роди здраво бебче - и в името на тази мечта си струва да се пожертват всякакви средства Simple Smile
Д-р Топалова наистина е специалист и си разбира от работата.
А това е най-важното Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 174
Нищо де Laughing
Виж сега, важното е всеки пациент да се чувства сигурен в лекаря си - тогава другото няма значение.
Всяка майка иска да роди здраво бебче - и в името на тази мечта си струва да се пожертват всякакви средства Simple Smile
Д-р Топалова наистина е специалист и си разбира от работата.
А това е най-важното Simple Smile
И аз съм на това мнение,независимо колко пари се дават,важен е крайният резултат,това имах в предвид през целия ни разговор.Познавам много майки,които са родили при Топалова и досега от никоя не съм чула да е недоволна,а именно това  е най-важното-здрави бебета,възможно най-леко раждане и бързо възтановяване.

Общи условия

Активация на акаунт