какъв подарък - играчка за първи РД на момче?

  • 667
  • 14
  •   1
Отговори
  • столицата
  • Мнения: 3 793
Помагайте с идеи , моля Grinning

# 1
  • Мнения: 522
На сина ми подарихме кола от тези дето се бутат с крака.И сега продължава да му е любимата играчка Peace.

# 2
  • София
  • Мнения: 10 825
А в каква сума смяташ да се вместиш, защото идеи - бол, но зависи колко си склонна да отделиш

# 3
  • Мнения: 1 896
дървена играчка - има страхотни български и вносни, развиващи способностите на децата

# 4
  • Мнения: 1 230
Ако ходи - един от тези "таралясници" дето се бутат /с дръжка напред/. Има много готини - хеликоптери с въртящи перки, пчелички с махащи крила и др. като всички и звънят или дрънчат. Уфф...дано съм описала така че да се сетиш каква играчка имам предвид.

# 5
  • Мнения: 728
На моето момченце му подариха ето този камион,и му е любимия-бута си го,пълни го с играчки и го слагам в него и го дърпам!
Мисля,че е добър подарък!

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 241
На сина ми подарихме кола от тези дето се бутат с крака.И сега продължава да му е любимата играчка Peace.
Подкрепям Gita. Моето хлапе все още не може да се насити на колата си.
Нещо подобно е: http://www.tweety-bg.com/product_info.php?cPath=14_18&products_id=90
Simple Smile

# 7
  • Мнения: 24 467
Ние сме фенове на автомобили, камиончета, топки, но много обичаме големи сглобяеми пластмасови конструктори, с едри части /имаме такъв на "Лего" още от баткото, много е качествен, с хубави цветове, подходящ точно за тази възраст, сглобява и се или по- скоро се разглобява за 1 година много лесно/. Имаме и една кутия в която се вкарват различни формички с различни цветове и едно пате на същия принцип. Така детето се учи да раличава формите и цветовете, особено когато му се говори за това.

# 8
  • в Низината
  • Мнения: 705
На сина ми подарихме кола от тези дето се бутат с крака.И сега продължава да му е любимата играчка Peace.

И ние му подарихме такава. Сега не слиза от нея.

# 9
  • Мнения: 315
На моя син за годинката му подариха голямо плюшено люлеещо слонче(сяда върху него и се люлее)много е симпатично и още му се радва.

# 10
  • Мнения: 234
На моята дъщеря също и подариха за първия рожден ден люлеещо слонче.Тя и до сега много си играе с него,а вече е на 2 год. и 6 мес.Има такива и кончета,много са симпатични.

# 11
  • Мнения: 3 268
Иди в Комсед,големия маркет за играчки зад Билла.Там има всичко за дете ,на тази възраст.

# 12
  • столицата
  • Мнения: 3 793
Благодаря ви за идеите, момичета.   bouquet
И аз се бях насочила към кола, която се бута с крака. Явно правилно съм преценила. Сега остава да я намеря и купя. Laughing

# 13
  • Мнения: 522
 HugДобър избор!

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Добър избор наистина!
И ние биахме така!

Общи условия

Активация на акаунт