Да продължа ли с Клостилбегита, посъветвайте ме за лекар?

  • 723
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте на всички! Бих искала да ми помогнете със съвет.Опити правим от доста дълго време,но уви нищо не става. Но по големия проблем е ,че не мога да намеря лекар който да ми помогне.Уморих се да обикалям по десетки лекари ,които само те мотаят с мисълта да ти вземат по бързо паричките,а ти да си останеш с надеждата,че ще ти помогнат.бих искала да ми препоръчате доктор ама наистина да е добър и наистина да приеме присърце моя проблем.Аз съм на 27 години и мисълта,че не мога да забременея ме побърква. Пих за последно три месеца клостилбегит нищо.При посещението на поредния лекар ми каза да продължавам с пиенето при  все,че не ми е правил никакви изследвания преди това.Имам раничка лекувана уж при друг преди това смятате ли ,че проблема може да е и от това моля ви помогнете ми.Също така имам и доста упорито течение.Благодаря ви предварително.

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 16:34 от Верити

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Здравей, Милена.Дано не се задържаш дълго тук.Пиши ни по-подробно от къде си,при кой си ходила до сега,какви изследвания имате направени,от колко време опитвате за бебче.Аз също имам раничка,но до сега не съм я лекувала,а и докторите,които съм посещавала ми казват,че докато не родя да не я закачаме.Но може би зависи от раничката.Пиши подробности,за да може да ги коментираме  bouquet

# 2
  • Мнения: 4 324
Здравей milena6
Добре дошала. От еърце ти пожелавам да не се задържаш тук дълго време.
Според мен не е добре и не бива да пиеш клостилбегит що не си направила необходимите изследвания: фоликуетрия, цветна снимка, спермограма, хормони.
Пиши от къде си за да ти препоръчаме лекар!

# 3
  • Мнения: 4 298
Спермограма и цветна снимка на тръбите правили ли сте? Защото стимулацията с клостилбегит е излишна, ако с едно от двете неща има проблем. Разкажи повече, за да можем да сме ти от полза.

# 4
Аз съм от София. много би ми се искало да бях направила изследванията ,но никои не ми ги е насрочил затова бих искала да ми препоръчате доктор.ранчката не ми е горена,а само туширана с solcogyn и то повече от 10 пъти.последния доктор който е от Шейново ми каза,че си е още там.когато поисках от него да ми бъдат изследвани хормоните той ми каза да пия клостилбегит и по нататък ще видим. мисля,че няма за какво да ходя повече при този човек.Цитономазката от 2005г ми е 2 група и то не защото не съм пожелала пак да ми се изследва,а защото преди 1 месец поисках пак от същия доктор да ми вземе секрет  и когато му се обадих за резултата се оказа ,че ми е взел микробиология и ми каза ,че не е нужна цитономазка. От микробиологията се оказа ,че имам гъбички и си взех gino pavaryl, но те са си още там и по лошото е,че се изявяват преди всеки цикъл поне така забелязвам.Това е аз знам ,че са нужни съответни изследвания ,но виждате ли какви доктори имаме затова ви моля да ме насочите към някого който е помогнал и на вас.

# 5
  • Мнения: 2 261
Здарвей.Пожелавам ти и аз да не се задържаш дълго тук.
Аз също имах дълго време проблем с гъбките,но ги уморих с два приема през седмица на Микомакс./приемат се и от двамата партньори иначе няма смисъл/.
Относно другите неща ,сменяй лекаря,щом ти дава такива отговори.Послушай и тук момичетата.На повечето от тях им е минало доста през главите и имат богат опит за съжаление!
Пожелавам ти успех и бързо решаване на проблемите!

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Здравей, Милена! Присъединявам се към пожеланията на момичетата!
Щом си от София, нямаш никакви препятствия да посетиш клиника по стерилитет. Вече ми писна от некадърници, изписващи Клостилбегит без изследвания #Cussing out За два дни вече станаха няколко случая тук, а кой знае още колко момичета минават през това Tired Тук във форума, а и във форума на Зачатие е писано достатъчно за клиниките по сстерилитет и ще можеш да се ориентираш. Късмет!

# 7
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Ориентирай се към клиника по стерилитет, щом си в София имаш избор:
http://www.ivf.bg/?p=11 д-р Владимиров
http://ivf-bg.com/ клиниката на доцент Щерев
http://www.invitro-bg.com/ д-р Стаменов

Според мен също трябва да спреш Клостила, той не е безобиден. Преди да ти го предпишат е трябвало да се направят някои изследвания - спермограма, цветна снимка, хормонални изследвания, фоликуметрия...
Аман от такива лекари бееееее  #Crazy

# 8
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Здравйте и от мен,
Бихте ли ме насочили за клиника по стерилитет в Стара Загора или в Пловдив.
Благодаря ви предварително!

# 9
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
За Стара Загора не мога да ти помогна, но имам впечатлението че момичетата от Стара Загора ходят в Пловдив при д-р Даскалов от клиника Торакс.

Общи условия

Активация на акаунт