Силен видеоzон в София?

  • 701
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 980
да се от4ета и аz. ходихме в понеделник при 4и4о доктор и той ни прегледа. Видя се плодното сакче и тупкащо сърчице  Very Happy в матката, точно там, където трябва да бъде.  Peace И така ровейки се в мен, дока zастина в една поzа и zадълба към левия яйчник. В тръбата съгледа нещо, което мнооого прилича на второ плодно сакче  Shocked Не може да го определи точно какво е, но на снимчицата се вижда все едно е едно по_малко подобие на онова сакче в матката. Проблемът е, че е в тръбата  Sad и сега в главата ми са толкова грижи и въпроси  Tired то може ли само да се предвижи напред към матката? а ако се наложи аборт, може ли само едното да се махне, а другото да си остане? И не може ли механично да се придърпа напред към матката? newsm78 В понеделник бях толкова шашардисана от новината, че не се сетих и да попитам какво да пия при главоболие, та какво остава другите въпроси. Та утре пак ще се гледаме. Сега трябва много да се паzя и при първи по_тревожни симптоми на бегом с мръсна гаz в болницата....  Tired а аz искам само да спя и никой с нищо да не ме zакача  Crossing Arms
та това ми е накратко историята. И искам да попитам къде има в София силен видеоzон? Докторът ми се окаzа доста компетентен човек, но на неговия апарат не може да ми постави окончателна диагноzа. А времето си тече и рискът zа тръбата става доста голям. Аz имам само един яйчник и zатова тръбата ми е "беzценна". А иначе ме пробожда долу вляво и като прочетох zакованата темичка по_горе и съвсем се вцепених. Tired

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 197
Уф сложна ситуация, предполагам всички светила по фетална морфология имат добри апарати или пък в клиника по стерилитет.
Успех, дано не е извънматочна Praynig

# 2
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
бях чувала че най-добър е в частния кабинет на Томова/ДИмитрова - бе във фемина ли беше...
иначе моя доки във вВоенна болница има страхотен видеозон - и като специалист е страхотен
каза, че неговия /тъй като е значително и по-нов/ е по-добър от този на Мазнейкова напр в  частната клиника Св.София
ако искаш да ти дам координатите на д-р Ковачев във военна болница?
не е известно име но съм впечатлена от професионализма му - на този видеозон той откри проблемите с бъбреците на бебето ми в седмия месец и ми даде повече инфо отколкото после сърах от 3-4 светила при които ходих...
прецени и пиши на лс ако искаш - ще ти дам gsm и вярвам, че ако му абясниш защо звъниш - ще те вземе при първа възможност

# 3
  • Мнения: 4 700
С вагинален ли те гледаха? Въzможно е придърпванията да са от раzтягането на матката. Аz съ6то ги имах в началото на бременността ми. Ту от ляво, ту от дясно. Отиди утре пак на лекар. Може вече да се иzясни какво е това и дали о6те го има. Успех   bouquet

# 4
  • Мнения: 980
С вагинален ли те гледаха? Въzможно е придърпванията да са от раzтягането на матката. Аz съ6то ги имах в началото на бременността ми. Ту от ляво, ту от дясно. Отиди утре пак на лекар. Може вече да се иzясни какво е това и дали о6те го има. Успех   bouquet

да, с вагинален. и имам едно придърпване и пробождане. а утре така или иначе пак съм на доктор. той така ми каzа, че трябва да го следим много иzкъсо.....

# 5
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Тедсан, при всички положения потърси още едно лекарско мнение. Дано не е извънматочна!
Иначе може би да отидеш в клиника по стерилитет, като обясниш за какво става въпрос не вярвам да те върнат без да те прегледат.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
Както catnadeen ти е писала, в МЦ Фемина видеозонът е много добър. Също и в Св. Лазар.
Стискам палци!

# 7
  • Мнения: 7 716
В клиника по стерилитет са добри.
Можеш да отидеш при Мазнейкова също.
Часове няма, но ти кажи, че е спешно и ще те вземат.

# 8
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
като човек ходила при Мъзнейкова, Томова, тюфекчиева, Даволов и т.н.
ще кажа, че апарата във военна болница е от лятото на миналата година - много нови съвременен
д-р Ковачев е страхотен, уви изражда само в частни скъпи клиники
но това което покрай моите две проблемни бремености той ми показа като специалист накуп - не можах да го открия в никое от горните светила
е виж ако се иска фетална морфология - МАзнейкова, ДИмитрова и най-вече аз лично съм доволна от Томова - са си спецове
но за начална бременост Ковачев е за мен най-добрия без да е някакво известно име тук във форума

Общи условия

Активация на акаунт