Отзиви за комплекс "Олимпийски надежди"

  • 2 463
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 418
След голямо чудене къде да почиваме това лято, като че ли се спряхме на ваканционен комплекс Олимпийски надежди и по-точно апартаментите "Руен". Моля ако някой е ходил там да сподели впечатления как е базата, плажът, храната...
Миналата година бяхме на Арапя и останахме доволни, но ни се иска тази година да сменим мястото. Силно се надявам да не се разочароваме.
Та ще съм благодарна за всякакви отзиви  Hug

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Имам страхотни спомени от студентските си години там Hug Преди не беше лукс, но много приемливо. Има една отделна стая, една преходна с холче и баня, тераса също. За семейство с деца е чудесно, много близо до плажа, заведения наблизо, плажа на мен там точно ми е любим. В близост до Равда и Несебър - според мен чудесен избор. А мога ли да те помоля да ми дадеш координатите за да се обадя и аз  Praynig

# 2
  • Мнения: 37
И аз от студентските години имам прекрасни спомени, но тогава кой ти гледаше условията и т.н. Мисля и ние тази година да почиваме там, но нещо не виждам подходяща стая за трима души. Или са за 4 или за 5, ще се обадя да питам какво ще ми предложат. Вие кога мислите да ходите?
Координатите: www.olnad.com

# 3
  • Варна
  • Мнения: 418
Да и аз от този сайт взех координатите. Ще сме там за смяната от 9 до 18 юли.
На снимките апартаментите Руен изглеждат много хубаво, разбрах, че тези дни им слагат и климатици   Simple Smile Ние сме само двамата с мъжа ми и малката, но ще платим сумата за целия апартамент (4 човека). Като гледам цените по Черноморието това лято мисля, че си заслужава.

# 4
  • Мнения: 13
Мизерияяяяяя! ужасничко е там. Наоколо има само строежи и лъскави хотели, свлачища и т.н. Не е като едно време, баните на бунгалата са под всякаква критика.

# 5
  • Мнения: 2 197
Аз се обаждах на телефоните от сайта и ме изненадаха, че въпросните бунгала (или къщички за гости както ги водят) са с обща баня и тоалетна, която е на около 3-4 метра от стаята. Това бих го преживяла някакси, въпреки бебето, но се оказа, че няма хладилник и за ужас на приятеля ми - и телевизор. Така че в крайна сметка се отказахме въпреки чудесната цена и прекрасното място.

Общи условия

Активация на акаунт