Възможно ли е висока Т от смяна на АМ ?

  • 1 052
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 035
Привет!

Значи бебка е вече трети ден с висока Т 39,4 (анална), а миналата седмица минахме от Аптамил на Милумил тъй като е много злояда.
Възможно ли е да има такъв резултат в последствие от смяната на АМ?
Водих я два пъти при педи, но точно това пропуснах да спомена  Confused  Днес и пуснахме изследванията на ПКК, резултатите са много добри, но въпреки това изписа широкоспектърен антибиотик, защото се съмнява че кара някаква вирусна инфекция, но в крайна сметка се замислих току що дали е възможно да е от млеката. И дали сега ако се върна пак на Аптамила е добра идея?

п.п. не съм убедена че темата е точно за тук, а не за здравния, но ако сметнат модераторите да я преместят, за което благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 10 825
Според мен е абсурдно да се вдига температура от смяна на млякото. В резултат от смяната на АМ може да получи колики, запек, разхлабване, повръщане, дори и обриви, но температура.... Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 2 035
Да и аз така знам, но какво ли вече не ми минава през акъла  Rolling Eyes
Викам си да не е получила някаква чревна инфекция (днес коремчето и е надуто ужасно много и има газове) от смяната на АМ и да вдига от това Т  Confused

# 3
  • Мнения: 27 524
Не, не е възможно.
Ако са й наред изследванията, не е ли малко прибързано да пие антибиотик? Може да са просто зъбки  Confused

# 4
  • Мнения: 2 035
Блонди, благодаря ти, успокои ме поне това да не си мисля  bouquet

И ние не искахме да даваме АБ, но направо вече миличката е без сили, като трупче е   Cry Мислих си също и за зъбки, но пък вече 3-ти ден много ми се вижда. Иначе сме върли противници с татко и на АБ но преди мъничко го започнахме, че иначе просто не е тя все едно  Cry Cry Cry

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 21:45 от val_stef

# 5
  • София
  • Мнения: 15 198
Не ми се вярва да е от млякото. Пък и Аптамил и Милумил са продукти на една и съща фирма. Не са драматично различни млека.

Дано скоро да се оправи детенцето!

# 6
  • Мнения: 2 035
Дано Vivi  Praynig

# 7
  • Мнения: 153
Здравейте ,
моята бебка е от следобед с Т - 39, 1 , аз също си помислих че вече и растат зъбите ( 2 пъти през 4 часа и давах Панадол и не спада ), но след като одеве звъннах на педито , той каза че продължително време висока Т без да спадне не може да е от зъбите , а най вероятно е някаква инфекция. Преди малко заспа и мисля че е спаднала поне малко . newsm78  Praynig

# 8
  • Мнения: 46 437
Не! Не е възможно!

# 9
  • Мнения: 287
Най-вероятно е вирус!
 Ние с Моника от една седмица боледуваме и началните симптоми бяха такива - висока Т за 3 дни и след това секрет от носа и кашлица. Сега навсякъде е плъзнал някакъв вирус и масово хората са така.
 Но при вашата възраст може би наистина са зъбчета! Peace
 Пожелавам бързо оздравяване!!!

# 10
  • Мнения: 6 029
Не е възможно да е от млякото, от зъбите също. Температурата е знак за инфекция. Това е начина на организма да се бори с вирусите.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 907
Не, не е възможно според мен!

# 12
  • Мнения: 3 334
Според мен е абсурдно да се вдига температура от смяна на млякото. В резултат от смяната на АМ може да получи колики, запек, разхлабване, повръщане, дори и обриви, но температура.... Rolling Eyes
подкрепям Peace

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Не е възможно да е от млякото, от зъбите също. Температурата е знак за инфекция. Това е начина на организма да се бори с вирусите.

Точно така. Най- вероятно е вирусна инфекция  Peace

# 14
  • Мнения: 2 035
Оказахте се абсолютно прави   bouquet
Излезе в действителност гадна вирусна инфекция  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт