Имам съмнения

  • 1 138
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Здравейт,момичета имам съмнения че може да съм бременна близо преди 5 месеца родих,корема ми не е мръднал а имам чувството че все повече расте,иначе си имам нормален цикъл по слабо ми върви и ми тече по 3-4 дена.Или аз почвам да си внушавам с моя ползвахме презарвативи а и цикъла ми от както родих е на 35-36 дена и ми тече както писах по 3-4 дена а преди да родя ми беше редовен на 28-29 и течеше по 5-6 дена много съм уплашена Sad

# 1
  • Русе
  • Мнения: 2 354
моят съвет е да отидеш на лекар... все пак той по-точно от нас ще определи бременна ли си или не   bouquet

# 2
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Тест правила ли си?
Иначе според мен продължителността и обилността на кървенето е нормално да се променят след раждане, особено ако още кърмиш.

# 3
  • София
  • Мнения: 368
Няма защо да се плашиш ами провери нещата. Като начало си вземи тест, но като казваш че имаш и проблеми около цикъла най-добре да отидеш на една консултация при наблюдаващия те гинеколог, той според мен най-точно ще ти каже от къде идва проблема.

# 4
  • Мнения: 245
по същото време след като родих и аз като тебе имах чувстото ,че пак съм бременна  Confused притеснявах се много, но теста каза НЕ... не си удължавай притесненията, а си направи тест Peace

# 5
Няма защо да се плашиш ами провери нещата. Като начало си вземи тест, но като казваш че имаш и проблеми около цикъла най-добре да отидеш на една консултация при наблюдаващия те гинеколог, той според мен най-точно ще ти каже от къде идва проблема.
Peace

# 6
  • Мнения: 779
Най добре е да си вземеш тест,който да направиш..Знаеш..нито е толкова скъп ,нито пък дефицитен..ПОсле ако не се успокоиш си вземи час при лекаря и готово..ПО-добре е ,от колкото да стоиш и да се шашкаш сама..

# 7
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Първо тест и после на лекар.
А възможно ли е да си напълняла просто?

# 8
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Най добре е да си вземеш тест,който да направиш..Знаеш..нито е толкова скъп ,нито пък дефицитен..ПОсле ако не се успокоиш си вземи час при лекаря и готово..ПО-добре е ,от колкото да стоиш и да се шашкаш сама..


    Peace Не си скъсявай живота с излишни притеснения,ами действай! Hug

# 9
  • Мнения: 431
Първо тест и после на лекар.
А възможно ли е да си напълняла просто?
Не се притеснявай напразно  преди да си сигурна   Naughty . Най- малкото което можеш да направиш е тест  Peace

# 10
  • Варна
  • Мнения: 17 909
Направо отивай на лекар. Възможно е да имаш миома. Понякога при нея коремът се издува като при бременност. Не отлагай!

# 11
  • Мнения: 6 461
Направи си тест.
Или направо преглед при гинеколог.



# 12
  • по света
  • Мнения: 1 587
Мисля, че е много малко вероятно да си бременна,направи си тест като за начало  Hug

# 13
  • Мнения: 4 555
Според мен не си бременна, но за да си сигурна, направи си тест и после на преглед.
Успех!

# 14
  • Мнения: 3 500
Според мен е самовнушение. Но все пак направи тест.

Общи условия

Активация на акаунт