Любимият ви десерт...

  • 10 960
  • 131
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Кое е онова сладко изкушение,което още щом го изречете и устата ви се пълни със слюнка? Онова нещо, от което можете да изядете цяла тава, цяла кутия, което трудно бихте разделили с някого или това става с нежелание?

Моя мъж казва,че обича всичко, в което има захар. Аз обаче обичам всичко онова,в което има ядки, по възможност лешници.

Моето любимо нещо това е шоколад с цели лешници.

Ни кекс, ни торта, ни някакъв друг специалитет би ме отделило от шоколада. Може би само донякъде палачинковата торта. Незнам дали е имало рецепта за палачинкова торта, но ако някой я е правил сполучливо и вкусно, нека сподели. Ако не - да си пусна нова тема newsm78.
Един мой учител разправяше,че в казармата един се похвалил,че обича най-много толумбички. Хванал се на бас,че може да изяде цяла сладкарска тава...Но не успял. Едно,че му станало лошо и ред други неща,едва оживял, това му е било и последното ядене на толумбички в живота - просто след това не искал дори името им да чуе....

# 1
  • Мнения: 6 958
Млечен (чист) шоколад Милка или Нестле... и кокосов сладолед  Peace

# 2
  • Мнения: 7 914
някоя сметанова тортичка с плодове eat

# 3
  • Мнения: 818
Нутела-мога да изям цял буркан-400грама
Линд-стигам без проблем до 300 грама

# 4
  • Мнения: X
Крем Карамел; палачинки, напоени с прясно мляко, намазани със сладко от ягоди и посипани с орехи; от баклавата на леля ми; пандишпанен сладкиш с много ядки и паста Гараш на Лагард  Heart Eyes

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Крем карамел, крем Брюле и сладолед - по принцип не съм по сладките неща, но на тези не мога да устоя Blush И понеже мъжете постоянно искат крем карамел, си реших проблема като го правя на сладкиш с козунак или кроасани. От едно време ми е противен този сладкиш и не мога да се насиля да го ям. Така хем те имат крем карамел, хем аз не се изкушавам Laughing

# 6
  • Мнения: 3 537
Аз чак любим нямам....нищо сладко не може да ме изкуши чак толкова много.

# 7
  • София
  • Мнения: 10 825
Чак толкова любими нямам, не съм супер запален фен на сладкото. Все пак имам периоди на сладколюбство Wink Харесвам крем брюле - оригиналното, тирамису - също оригиналното, крем карамел - така както го прави майка ми и шоколад Дабъл лайт (този с млечния пълнеж) на Линдт

# 8
  • Мнения: 11 607
Аз чак любим нямам....нищо сладко не може да ме изкуши чак толкова много.

Щастливка.......

# 9
  • Мнения: 1 494
Реване. Само дето аз не мога да го направя, както го правят по столовете и кухните.
По принцип обичам много сладкишите и списъка е дъъълъг- шоколад, шоколадов сладолед, шоколадова торта, бине суфле (снежни топки), кадаиф и......

# 10
  • Мнения: 11 747
крем карамел - гъст и добре охладен... Crazy

# 11
  • Мнения: 349
Налагам самодисциплина да не ме изкушава прекалено... не винаги успявам Embarassed
Обожавам сладко - горчивият вкус на натурален шоколад на Линд- колкото повече % какао - толкова по-добре;  Laughing
Харесвам мляко и неговите производни във почти всички варианти.

# 12
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Сладолед  Mr. Green няма значение какъв, обаче ако може ментов с шоколадови парченца  Mr. Green
Друго пре-любимо ми е тирамисуто и чийз кейка  Mr. Green ааа и шоколадите на линд, натуралните, млечен шоколад не обичам особено Crazy
Мъжът ми обожава шоколад и всичко захарно (тулумби, татлии, баклави...) , всеки луд с номера си  Whistling

# 13
  • Мнения: 836
TРЮФЕЛИ!!! колкото по-черни, толкова по-добре! ОХ!

# 14
  • Мнения: 6 461
Крем карамел
Сладкиш с кроасани и крем карамел
Палачинки с течен шоколад

Общи условия

Активация на акаунт