Къде във Варна малки номера обувки за прохождане?

  • 919
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 992
Оказа се, че първите обувки са голям проблем за мен. Дъщеря ми е миниатюрна и има много малки крака. Всички обувки, които съм мерила са и големи. За сведение за вкъщи има едни, които са 17 номер и са и големи.
Идеи откъде мога да и намеря малки обувки?

# 1
Миналата година имахме подобен проблем Shocked.Най-малките обувчици намирах в Бебчо и Хиполенд.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 522
И аз съвсем скоро се сблъсках с този проблем. Обувките за прохождане на КК са и огромни, за 17 номер говоря. Купих и пак 17 номер, но на Примиджи (така ли се пишеше) Има ги в Биберон и в един магазин на Владислав, преди кръстовището на Образцов дом, горе-долу срещу Бурлекс се пада. Самата обувчица е по-тясна от тези на КК. Освен това КК имат един модел, които не са стандартните буйки, но са подходящи за прохождане, нещо като обувка с връзки, с подсилена пета са и обхващат добре глезена, има ги в Биберон и в Бебита.

# 3
  • Мнения: 41
малки обувки има в магазин бебчо срещу окръжна болница,ние ги взехме от там и ние имахме същия проблем ,но непременно трябва да си с бебока за дамерите иначе така само да кажеш номера няма смисъл

# 4
  • Мнения: 1 992
Благодаря ви за отговорите  bouquet
А Биберон къде беше, че нещо не се сещам? И тези Примиджи на каква цена са?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Биберон е в една от пресечките на Княз Борис, срещу х-л Черно Море, цената е около 30 лв, но мисля, че в магазина на Владислав имаше по-голям избор.

# 6
  • Мнения: 1 992
А, да, сетих се.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Във магазин Бебита също има малки номера.

# 8
  • Мнения: 1 992
Там са декоративни, не са прохождане малките номера.

Общи условия

Активация на акаунт