След 4-тия месец няма смисъл да се кърми...

  • 1 124
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 533
Това е казал известен в града ни лекар на моя кърмеща приятелка #Shocked, защото-цитирам - Бебето вече само си плакнело устата и кърменето се превръщало в неудобство за майката и вреден навик за бебето!!!Край на цитата. Ха върви после убеждавай в обратното, след като го е казал "лекар". Честито майки кърмачки, плакнещи устите на своите бебета  newsm20

# 1
  • Мнения: 1 737
Такива трябва да ги санкционират по някакъв начин!!! #Cussing out

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Уф, знаех си аз, че много съм се заиграла с това плакнене Confused ама пусто, късно научих...

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 23 639
Хахахаха, моя само от плакнене е качил 700гр (прасенцето на мама) Laughing Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 850
Не мога да схвана, какво е имал предвид с това "плакнене" Shocked

# 5
  • Германия
  • Мнения: 8 096
Tц, тц, тц Rolling Eyes
или е подкупен от АМ-индустрията, или се е образовал по учебници от време оно, за да говори така.

# 6
  • до канала
  • Мнения: 518
ами оставани да се посмеем Joy Joy Joy Joy Joy

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Горкото ми дете. Трети ден само си плакне устата... отказва твърда храна заради зъбки. Ми че аз така ще го уморя бе  ooooh!

# 8
  • Мнения: 2 467
Е, лошо няма. Поне ще са с чисти устенца децата ни  Laughing Пак сме на далавера!

# 9
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Хм, добре че се информирах на време, щях да се прекарам .......... tooth

# 10
  • София
  • Мнения: 1 252
От това плакнене какъв мъжага стана само Simple Smile

# 11
  • Мнения: 264
Аман вече от бисери на педиатри!  #2gunfire Някой може ли да ми обясни защо са толкова против кърменето????  smile3529

# 12
  • София
  • Мнения: 622
.
Това е казал известен в града ни лекар на моя кърмеща приятелка #Shocked, защото-цитирам - Бебето вече само си плакнело устата и кърменето се превръщало в неудобство за майката и вреден навик за бебето!!!Край на цитата. Ха върви после убеждавай в обратното, след като го е казал "лекар". Честито майки кърмачки, плакнещи устите на своите бебета  newsm20
на мен пък това ми е трудно да го повярвам. То че има некадърници, има, но понякога ми се струва, че прекалено много обичаме да се възмущаваме от БГ педиатрите и си попреувеличаваме.

# 13
  • Мнения: 1 533
.
Това е казал известен в града ни лекар на моя кърмеща приятелка #Shocked, защото-цитирам - Бебето вече само си плакнело устата и кърменето се превръщало в неудобство за майката и вреден навик за бебето!!!Край на цитата. Ха върви после убеждавай в обратното, след като го е казал "лекар". Честито майки кърмачки, плакнещи устите на своите бебета  newsm20
на мен пък това ми е трудно да го повярвам. То че има некадърници, има, но понякога ми се струва, че прекалено много обичаме да се възмущаваме от БГ педиатрите и си попреувеличаваме.
да уточня, доктора не е педиатър, а акушер-гинеколог, но явно има свое мнение и го споделя с младите майки с които контактува

# 14
  • София
  • Мнения: 622
Нищо де, пак можем да си се възмущаваме- ти сега как ни секна ентусиазма, можеше да се напълни темата. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт