Някой днес да си е получил парите?

  • 2 621
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Искам да питам, в сайта на НОЙ пише, че днес са изплатени отново болнични, моите зафевруари оше ги няма.Говорих със счетоводителката и ря ми каза , че са занесени документите в срок и не са върнати.В началото на април за февруари!Вие имате ли парички и ако да, кога си ги получихте, за да знам кога да ги чакам и аз, и ако са преведени от НОЙ, вчера на 09.05.07 г., кога ще ми ги пуснат по картата.Благодаря ВИ! #Cussing out

# 1
  • Мнения: 1 877
Ти за болничните питаш,ами аз пък за майчинството питам - бави се по 2-3 месеца!!!
От кого зависи това?От работодателя или от НОИ?

# 2
  • Мнения: 106
Ти за болничните питаш,ами аз пък за майчинството питам - бави се по 2-3 месеца!!!
От кого зависи това?От работодателя или от НОИ?
Вече имам чувството, че нищо не ми е ясно.Говорят ми някакви глупости и аз се правя, че им вярвам. Аз съм в болничен от яуари, днес е вече 10.05.07. , а са ми азплатили болничния само за месец януари, сега чакам за февруари ама нещо не се получава.Писна ми от тъпаци в тая скапана държава, едно говорят друго вършат.Званя в НОЙ няма проблем в 30 дневен срок, е да ама не.Само ме мотаят, много се издразних #2gunfire

# 3
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
....и ако са преведени от НОЙ, вчера на 09.05.07 г., кога ще ми ги пуснат по картата.Благодаря ВИ! #Cussing out

Едва ли вчера са ги превели. Нали само в четвъртък превеждат пари. От сега ми е настръхнала косата за майчинството.

# 4
  • Мнения: 106
....и ако са преведени от НОЙ, вчера на 09.05.07 г., кога ще ми ги пуснат по картата.Благодаря ВИ! #Cussing out

Едва ли вчера са ги превели. Нали само в четвъртък превеждат пари. От сега ми е настръхнала косата за майчинството.
в сайта им така пише, погледни www.noi.bg

# 5
  • Мнения: 311
На мен ми преведаха парите за февруари, но са доста по-малко от очакваните. И в сряда (това май им е ден за консултация) ще се разправям на място. Мислех че са зле ама пък чак толкова  Shocked

# 6
  • Мнения: 311
Забравих да напиша, че ги преведаха миналата седмица.

# 7
  • Мнения: 106
Май само аз не си получавам парите навреме, нещо никой не отговаря.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Получих си за март болничния. Другия месец ще чакам за април.
Дано ги получиш скоро

# 9
  • Мнения: 1 924
Не съм си проверила, трябва да ходя до банката , че не съм с карта.
Ужас-ами ако  човек  разчита на тези пари.... Rolling Eyes

# 10
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
mera, за да имаш толкова голямо закъснение в превода има някакъв проблем с документите. Счетоводителката ти кога ги е занесла в НОИ?

# 11
  • София
  • Мнения: 1 074
Явно логиката им е, че щом раждаме, значи, че сме се подсигурили и парите не ни трябват  Mr. Green Само дето по моята логика те би трябвало да дължат лихви върху просрочените суми най-малкото и да си ги изплащат, а не да са арогантни и неуслужливи. Но- "какво да се прави, тогавашни нрави"...

# 12
  • Мнения: 356
И аз чакам днес да си получа парите за втория болничен - този от родилното (родих през февруари). Междувременно обаче получих първата част от парите по третия (от педиатъра)... но след обаждане и "изясняване" в НОИ. Според служителката там "системата е изхвърлила втория ми болничен, защото дните се застъпвали с първия (45-те дена преди термин)" !!!   #Cussing out  Попитах я само моето дете ли е родено преди термин... не получих отговор. Попитах кой е виновен за пропуска  - чух пак това за "системата"  #2gunfire  Не е имало проблеми с документите ми, болничните ми са огледани при подаването им най-внимателно, не са връщани в счетоводството на фирмата, в която работя, срокът за изплащането им отдавна е минал... обаче пари няма и виновни - също. За лихви да не говорим... При втория разговор ми обещаха, че ще ми изплатят болничния тази седмица...  #Crazy

# 13
полу4их за март болничните

# 14
  • Мнения: 674
 При мен положението е абсолютно същото. В болнични съм от януари и само за този месец съм взела пари. От февруари натам - ЧАКАМ! Shocked #Crazy ShockedМислех, че е виновен счетоводителя, но явно другаде е грешката! Гади ми се от всички там!!! #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт