Какво е подходящо да купя за свиждане на войник?

  • 544
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте!

Може ли да кажете някои сполучливи идейки какво да занеса на свиждането на един приятел,който е войник..??  Rolling Eyes
Ако може конкретни неща..Аз се сещам за чипсове,някакви сладки и незнам, на какво още ще се зарадва?..  Wink

Благодаря ви предварително!   bouquet

# 1
  • Мнения: 11 747
Ако обича - кюфтета на скара и други меса.Малко тъпо изглежда на пръв поглед да се носят такива неща,ама там като ги хранят само със зелен боб и леща,най-много на мръвка се радват.Чипсове и вафли обикновено си купуват от лафката - би трябвало да имат,но месце няма откъде.
А и бира съм носила. Mr. Green

# 2
Ами аз сега като си помислих хубаво реших да взема това..незнам дали става:луканка,маслини,някакво роле(кашкавал и шунка)..,сандвич със скара,може и франзела(или чеснова питка) и нещо сладко...още не съм измислила какво? newsm78..шоколад и вафли-не,колебая се за някакви понички..ли как се казваха(с горски плодове,шоколад..незнам).

А за бирата..казаха ми че е забранено да се внася алкохол..макар че за мен 1 бира не е точно Алкохол.. Stop Wink

  pina,ти как внесе бирата..??Не проверяват ли на портала всичко което носиш??И не е ли забранено?А това къде,в кой град? Whistling

 Поздрави!

# 3
  • Мнения: 11 747
Бирата е забранена,но мен не са ме проверявали какво нося.Поскриваш я така,може да е в кутийка,увиваш я в нещо.Ако е първо свиждане - не носи,да видиш как е процедурата,после може.То и телефоните са забранени,ама няма войник без телефон.
Другите неща добре си ги измислила.

Общи условия

Активация на акаунт