Как са облечени бебчовците ви когато ги теглите?

  • 3 903
  • 149
  •   1
Отговори
  • Мнения: 679
Сигурно ще ви се стори тъп въпроса - защо пък да са облечени  newsm78 И на мен ми изглежда тъпо като едно бебе се тегли да е с дрехи, ама нашто педи така процедира - последните няколко пъти се мерим със все багаж и махаме еди колко си за дрехите. При вас как е?
Определено ми се струва много погрешно и си мисля, че бебо трябва да е голичък, ама като се замисля, един път съм го мерила скришно гол докато докторката дойде и това беше. Иначе все сме с памперс, ризка, боди или със всички дрехи  Sick

# 1
  • Мнения: 1 371
Естествено, че гол!
Че то може през това време три пъти да се изпишка в памперса....., а и дрешките...
Важни са грамовете - нали за това се мери!
 Peace

# 2
  • Мнения: 2 677
Винаги са го мерили абсолютно гол.

# 3
  • Мнения: 1 233
С памперс са я мерили повечето пъти.

# 4
  • Мнения: 772
винаги са мерили беба по памперс Peace

# 5
винаги са мерили беба по памперс Peace
И нас така. Peace

# 6
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
винаги са мерили беба по памперс Peace
Peace

# 7
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
В жегите през лятото я мерехме чисто гола, но когато захладня се разбрахме, че ще я мерим по памперс и боди. Винаги отивам рано на консултация и тогава климатикът не е затоплил още кабинета и аз не бих си разголила тотално детето.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Естествено, че гол!
Че то може през това време три пъти да се изпишка в памперса....., а и дрешките...
Важни са грамовете - нали за това се мери!
 Peace
Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 974
Винаги голи, дори и каката преди три години Grinning
Даже в МД беше показател  и дали е пълен памперса преди меренето Laughing

При нас имаше печка през зимата, от тези големите ...не се сещам как се казваха, и в стаята се поддържаше добра температура.

# 10
  • Мнения: 300
Винаги са ни теглили голички или по боди, никога с памперс.  Все пак в кабинета е достатъчно топло и няма опасност да де простуди детето.  Peace

# 11
  • Мнения: 865
естествено,че голичка Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 1 117
Само по памперс

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
По памперс като малко бебе,но напоследък аз настоявам да е с бодито че като ги види се разревава и после е голям зор обличането.

# 14
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Само голи

Общи условия

Активация на акаунт