Кое след кое в детската кухня?

  • 312
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 154
Здравейте,мами!От тази седмица сме на детска кухня,но не знам кое кога се дава и по колко ,защото съм чувала,че всичко е за едно хранене- обедното,но...все пак...Ние до скоро се кърмихме и бяхме заменили само две хранения,но поради мои здравословни проблеми се наложи да ми бият много силни инжекции и това ни беше с кърменето за моя голяма мъка, а сега се чудя какво и кога.Дайте някакъв примерен режим на хранене.

# 1
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Тъй като дъщеря ми не е от изяждащите много режимът ни е следния. На обяд-основното. За следобедна закуска-плод или нещо друго. Тук за десерт дават само кремове и  за толкова месеци и на мен ми писна да ги ям, камо ли на детето. Ти можеш да даваш десерта. За вечеря давам супата. И всичко това е без хляб, тъй като до скоро не можеше да ги изяжда. Грамажа е 250 мл. Но от няколко дни омита всичко, ще започна да слагам и сухар в манджите.

# 2
  • Мнения: 432
Всичко е индивидуално, според детето, а и вие сте още малки и млякото (в твоя случай сигурно даваш адаптирано) трябва да си присъства в менюто. Иначе определено мисля, че 3те манджи за едно ядене ще му дойдат малко множко на малчо  Laughing Ние сега ги ядем по една манджа на ядене (пр. супата за обяд, кремчето за следобедна закуска и основното за вечеря). Към супата и основното давам и по малко сухарчета или хляб.

Общи условия

Активация на акаунт