Покана за лятна почивка от мен

  • 3 332
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 722
Докато подготвяме люлински и софийски и български срещи, аз ще си пека... на вилата. Елате и вие. Не ни обричайте на скука - в селото няма други деца, а средната възраст на населението е 85 години  newsm78
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=189327.msg3914243#msg3914243

# 1
  • Мнения: 883
Гале, страхотно предложение! Хем и гледачка за децата ще си имаме...
Ама много си ми далеч, бе, душо!!!  Sad

Ще го апомня все пак, ако мръднем лятото до София (обикновено отиваме за седмица-две), ще ти свирна...
А пък току-виж преди това и на морето сме се видяли пак...

Хайде, остани със здраве!
И не се презорвай с мотиката  Naughty

# 2
  • Мнения: 2 722
Дефи, поканата е сериозна и валидна до  началото на септември., без ограничения във времето за престой. Като имам гости там, не се прибирам в София по десетина-петнайсе дни. Като се застоим сами всяка седмица притичвам за разнообразие до града /не за мен, за Милен, предишните години си карах по цял месец сама с двете кучета и гоблена/
Много е разтоварващо, след 3 ден оставаш с впечатлението че ще оглушееш от птичи песни.

# 3
  • Мнения: 1 652
Мама Галя, ние сме ти най-близо, тъй че като ти доскучее звънни и ще прескочим.  Grinning И вие заповядайте  при нас  на гости и ще се разшетаме из вилаета.  car003Ще дойдем да ви вземем, като решите.

# 4
  • Мнения: 2 722
Дарена, по всяко време когато ви хрумне може да ни навестявате, а пък ние 100% ще се възползваме от поканата и ще ви навестим - с кола съм, та само ще монтирам двата  Simple Smile стола отзад и хукваме.

# 5
  • Мнения: 1 652
Дарена, по всяко време когато ви хрумне може да ни навестявате, а пък ние 100% ще се възползваме от поканата и ще ви навестим - с кола съм, та само ще монтирам двата  Simple Smile стола отзад и хукваме.
Супер! При нас имало и Аквапарк- ние още не сме ходили.

# 6
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ауу,кого виждат уморените ми от недоспиване очи,снахата(щерката ня ню)гостувала на Галето.
 Mr. Green
Ех ама значи,защо сте ми толкова далече. Crossing Arms
Добре,че спасявам положението в мойто китно селце,всеки уикенд,със децата.Даже днес боби е там. Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 722
ivka10 , за сега на ти пипаме снахата, ама свалячите стават двама, та не знам.
Не се прави на необичаща приключенията а се набирай на вилата

# 8
  • космополитно
  • Мнения: 941
... цял месец сама с двете кучета и гоблена/
Много е разтоварващо, след 3 ден оставаш с впечатлението че ще оглушееш от птичи песни.
Боже!  PraynigНе мога да повярвам:щедра покана; гостоприемство;природа; кучета; двама младежи... гоблен и гобленарка... Дали не е дошло времето да направя следваща стъпка  в гобленарското ми прощапулване. Лани направих няколко бода и се задвижи процедурата към дъщеря ми. Сега с нея сме все по бетонни площадки в междублокови пространства, а тя една флиртаджийка (от зодията й е - скорпион) - все се приобщава към батковци...
От месеци си нямам нет и испуснах куп теми, събития  и новопоявили се съфорумци... Но Милен го знам! Той е най-добре представения със снимков материал млад мъж... Ето сега надниквам и яяя каква оферта! Още не съм преболедувала Стара Загора и сега още едно място, изглиждащо недостижимо ( пак липса на транспорт и своеволно дете, обичащо да търчи в произволна посока викайки "нямаа!"...)
Тъй де - в кратце искаме  и ние при вас...
Пъстро и емоционално лято с нови познанства и поредица гости! Heart Eyes

# 9
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
ivka10 , за сега на ти пипаме снахата, ама свалячите стават двама, та не знам.
Не се прави на необичаща приключенията а се набирай на вилата
Сакън да не сте я пипнали. Mr. Green
Гале,не че не обичам приключенията,ама такава пъпчива,не ви трябвям бе душо. ooooh!
Нито кафе kaffeetrmker_2,нито цигари smile3546 мога да пуша от днес,гадна шарка и туи то,тези пъпчици,плъзнаха навсякъде,та едни цигари имах за успокоение ех принудих се да карам без тях. Sick

# 10
  • Мнения: 2 722
Венециас, заповядай - поканата ми е от сърце. Знаеш ли какъв кеф е да оставиш детето ти да търчи на воля и да не трябва да му се караш, та то да ти отговаря с  нееееееее и нама tooth
Леля пъпка да не се притеснява, ние варицелствахме преди година и половина - това ни беше зестрата от дома - шарен армаган. Така или иначе ме чака още серия пъпки с Митето живот и здраве, та не се безпокоя.
Дарена да се стяга, че стана ли свекърва на квадрат ще я навестя със сигурност.  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 084
Ех мама Галя, преместете вилата 600 км на север и ще цъфнем. А дотогава ще страдам мълчалио.

# 12
  • Мнения: 2 722
Няма да пускам 1000 теми за една пуста вила, обаче....
на 11 септември имам рожден ден, та ако някой се спъне по отсечката София -Дупница - аз там някъде ще си чакам гостите кротичко и със студена ракийка във фризера и градина, пълна с домати и краставици. Ако сериозно се престрашите да наминете, а ми нямате координатите, Маня 66 ще ви даде телефона ми на лични, или всеки друг който го има - на срещата в Стара Загора го дадох на всички присъствали.
Ще се радвам да ми погостувате. welcome

# 13
  • Мнения: 4 138
а куче имате ли, ааааааааааааааааа Party
ние ще се възползваме от поканата при първа възможност. само това с ракията не биваше да го казваш. аз постепенно се отказвам от всичките си пороци. вървя си по улиците и ръся перушина след себе си Outta Joint

# 14
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 ooooh! ооооооох какви изкушения със щедрите предложения, ние сме си го наумили ,ама де да видим,май ще остане за по-натам.........

Общи условия

Активация на акаунт