Познайте кого видях?

  • 2 384
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 157
Не, не е някоя известна личност. Joy Joy Joy

Хайде , събудете се и погледнете на вън,денят ще бъде прекрасен  Nature Sunny Joy Joy Joy.Усмихнете се ,порадвайте се на живота , направете нещо щуро и заразете света с вашето добро настроение!!!!!!!!

Пожелавам на всички прекрасен и щастлив ден. newsm68 newsm44 newsm10

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 08:54 от Reza

# 1
  • Мнения: 2 353
  Весел ден newsm68 и не прекалявай с кафетата!

# 2
  • Smallville
  • Мнения: 994
Вързах се признавам Embarassed
Хубав ден на всички Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 3 099
Хайде и от мен: лек за работещите; приятен за нас, професионално разхождащите се!

# 4
  • Мнения: 157
  Весел ден newsm68 и не прекалявай с кафетата!
Не е от кафето,просто съм в добро настроение Joy Joy

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 08:30 от Reza

# 5
  • Мнения: 490
Ехее, и аз се вързах Joy Весел ден на всички!

# 6
  • Мнения: 74
И моето настроение е добро тази сутрин  smile3502 дано се задържи такова до края на работния ден, защото петък е денят за кретении в службата  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Лек и спорен ден на всички дами  Hug

# 7
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Погледнах се ощ в 6.30 като ме събуди малкия. Рошава и недоспала. Настроение - кисела. Сега като заведох диването в яслата и седнах пред компа с чаша кафе може и да ми се подобри настроението.

# 8
  • Мнения: 3 622
Като станах в 7.00 и видях как хубаво препича слънчицето     Nature Sunny   още от сутринта и си направих чаша хубаво кафе   food010  и денят ми тръгна добре.  newsm53  Пожелавам на всички хубав и усмихнат ден

# 9
  • Мнения: 669
Вързах се признавам Embarassed
Хубав ден на всички Hug

 Joy

# 10
  • Мнения: 1 533
Това нещо като споделете ли е? В слънчев вариант. Денят се очертава симпатичен. Снощи жива модка от нашите форуми ми е направила разкошни педикюрове и маникюрове и ми идва сега да изляза и да си перя ръцете по центъра като Лили Иванова!  Grinning

# 11
  • Мнения: 2 673
АХ!!! ХИТРУША!!! Joy
вързах се!!
аз видях моето малко слънчице до мен... Hug
чакам да се събудят и другите ми две слънца Hug

Калин@ - покажи се на нас! но и да не го направиш, пак ще си красива Peace

# 12
  • Мнения: 3 740
Снощи жива модка от нашите форуми ми е направила разкошни педикюрове и маникюрове и ми идва сега да изляза и да си перя ръцете по центъра като Лили Иванова!  Grinning
И краката, и краката.

# 13
  • Мнения: 6 029
тва вместо чат темата ли е?

# 14
  • Мнения: 27 524
Хайде , събудете се и погледнете на вън,денят ще бъде прекрасен  Nature Sunny Joy Joy Joy.

Не навсякъде  Sneaky

Общи условия

Активация на акаунт