Имате ли отоци по глезените в 8м.- изсл. в норма ?

  • 1 935
  • 35
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 499
Здравейте !

Подуват ли ви се глезените в 8 месец ?



# 1
  • Мнения: 676
Моите крака точно края на осмия месец започнаха да отичат също-не се притеснявай бебето е по-голямо и затова.

# 2
  • Мнения: 1 877
Ами те,отоците,горе-долу тогава се появяват.И аз,като бях бременна с Боян,много се бях уплашила и веднага ходих на изсл.,но всичко беше в норма.Така че споко и успех!

# 3
  • Мнения: 2 015
И още как!Краката ми се оправиха около 5-6 дни след като родих.

# 4
  • Мнения: 10 983
Не всеки ден, но имах отоци. Изчезнаха на следващия ден след раждането.

# 5
  • Мнения: 152
Аз съм в средата на 8 месец и краката ми са подути, пръстите на ръцете също. Изследванията ми не са лоши, имам малко албумин, но доктора каза че било нормално за този период от бременността. Това допълнително се заслива от топлото време. Надявам се скоро след раждането да се оправя.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 835
При предишната ми бременност отоците се появиха още в 5-ти месец, въпреки че нямах никакви проблеми с изследванията. Не се прибраха до раждането. Задържах много вода.

# 7
  • Мнения: 27 524
Да, много. Киснех ги в ледена вода и после си ги подпирах на стената.

# 8
  • Мнения: 950
При мен се бяха появили, когато се стопли времето. Резултатите ми бяха в норма. В началото имах само през деня, я вечер спадаха, но когато дойде юли бях денонощно с тях и не можех дълго време да стоя права. След като родих, се оправиха.

# 9
  • Мнения: 9 050
Всички изследвания ми бяха наред, а от 6-тия месец краката ми бяха като понички. Изобщо нямах глезени, кокълчетата ми въобще не се виждаха. Но това беше, защото ммного ходех.
Лекарката, която ми следеше бременността ми каза, че е нормално в края на деня да съм така. Притеснително било само, ако сутрин, след сън, не са спаднали.

# 10
  • Мнения: 300
При мен се бяха появили, когато се стопли времето. Резултатите ми бяха в норма. В началото имах само през деня, я вечер спадаха, но когато дойде юли бях денонощно с тях и не можех дълго време да стоя права. След като родих, се оправиха.

 И при мен беше така. Peace

# 11
  • Мнения: 1 008
Аз пък нямях никакви оттоци или оплаквания по време на бременността,но след като родих ми се струпа всичко-сега пак ми се подуват краката и не мога да разбера защо newsm78

# 12
  • Мнения: 4 621
Не са ми се подували краката през цялата бременност Peace

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 618
и аз имам отоци, но мисля, че  е нормално като се вземе в предвид не малката тежест, която носят милите ни крака #Crazy

# 14
  • Асеновград
  • Мнения: 45
От началото на тази седмица имам , май наистина е съчетание от тежестта на бебето и топлото време.А аз се надявах да се сблъскам по-късно с този проблем ...

Общи условия

Активация на акаунт