купували ли сте мебел от интернет

  • 462
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 546
ами това ми е въпроса. и ако да - как проверявате пред куриера дали всички части са налични - нали идва разглобена  newsm78 нещо ми убягва този момент. едва ли куриерът ще виси 2 часа да чака да се сглобят частите, че да видя дали има нещо липсващо и да му платя Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 362
  ние сме поръчвали,но то зависи какво поръчваш.нашето беше маса тип пакет(дали се сещаш какво е)и беше цяла така че платихме веднага.може да го помолите да остане поне за 10 мин.да разопаковате и да видите дали на пръв поглед са налични всички необходими части,за друго не се сещам

# 2
  • Мнения: 4 546
ами кошарка съм си харесала.  Simple Smile но знам, че идват разглобени

# 3
  • Мнения: 2 309
Да, легло и скрин на Мебел Джен, взехме ги от офиса на куриера, нямше проблем с чарковете всичко си беше вътре, минуса на пазаруването по интернет е, че едно е на картинка, а друго на живо, аз лично съжалявам, защото на каталога изглеждаха перфектно, а всъщност са супер паянтови.

# 4
  • Мнения: 533
Почти същото е ,купихме си беб.легло по каталог от Турция.От тУрската фирма няма проблеми,но българите,които извършиха каргото ни разкатаха фамилията,като цена и като некоректност.Вс.Дойде разпарчальосано(не в кашони)така им е дошло по-сгодно да товарят.Още не сме го сглобили и не съм убедена,дали вс. е в наличност!

Общи условия

Активация на акаунт