Rodih prejdevremenno

  • 1 767
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 353
Zdraveite, na vi4ki imam problem i se nadiavam da polu4a niakakav otgovor.Predi 2 meseca rodih prejdevremenno v 26 g.s. Bebeto be6e momi4ence i jivia samo 11 dena. Vaprosa mi e kolko vreme triabva da iz4akam predi da zapo4nem opiti za sledva6to bebe.
Blagodaria vi predvaritelno.

# 1
Какво точно предизвика това раждане?Много е важно.За следващо зачеване трябва да се мисли след около 6 мес.Може и по рано,но заниси какка е причината за това ,че си родила по рано.

# 2
Цитат на: Стефи
Какво точно предизвика това раждане?Много е важно.За следващо зачеване трябва да се мисли след около 6 мес.Може и по рано,но заниси какка е причината за това ,че си родила по рано.

   Въх,допуснах мн.правописни грешки.Моля за извинение Embarassed

# 3
  • Мнения: 353
Pri4inata za prejdevremennoto rajdane e 4e imah razkritie   i kontrakcii. Prieha me v bolnica i zadarjaha rajdaneto, napraviha mi  izsledvania (amniocenteza) i se usamniha 4e ima infekcia. Poradi tazi pri4ina predizvikaha rajdane. Po kasno izleze 4e vaob6te ne e imalo infekcia. Az ne sam v Balgaria i vsi4ko tova be6e edin ujasen ko6mar. Sega 6te se sre6tna s moia doktor za da mi obiasni kakvo to4no se e slu4ilo ( nadiavam se 4e vsi4ki dokumenti sa pristignali pri nego, tai kato se naloji da otida v druga bolnica)

# 4
  • Мнения: 3 634
Гергана, съжалявам мила за загубата на бебчето и за това през което си преминала. Възхищавам се на хора като тебе, които дори и след такава трагедия виждат светлината в тъмнината и имат сили да вървят на пред без да се предават!!!

За съжаление не мога да отговоря на въпроса ти, но съм сигурна че тук ще се намери някой знаещ по въпроса.

Мислите ми са с тебе, миличка!

# 5
  • Мнения: 353
Blagodaria ti Mama za milite dumi

# 6
За да ти дам компетентен отговор,ще те помоля да ми напишеш повече подробности.С каква диагноза те изписаха от болницата?Каква телесна температура поддържаше?След като се е установило ,че имаш инфекция,кой и защо реши ,че имаш такава? Приемаше ли антибиотици и др.ЛС?Ако си спомняш периода преди разкритието моля те да го опишеш.Напиши всичко за което се сещаш,фамилна обремененост и др.
   Извинявай,че те карам да се върнеш към този кошмар,но като мед.лице ще се опитам да ти дам всички отговори,които те вълнуват.

# 7
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Много съжалявам за това, което ти се е случило.
за другите ти въпроси-мисля, че трябва да се консултираш с лекар, да споделиш с него и той да те насочи кога да започнаеш с опитите.

# 8
  • Мнения: 4 324
Ти си едно много силно момиче. Радвам се че поне до някъде си преодоляла болката и имаш отново желание за бебче.
Доколкото аз съм чела - трябва да чакаш минимум 6 месеца (добре е да са повече) за да започнеш с опитите отново. Но все пак се каонсултирай се лекар за това.

# 9
  • Мнения: 254
Zdravei Gergana,

Mnogo sagaliavam za tvoiata zaguba i iskreno ti sachustvam. Az napravih spontanen abort v 11 sedmica i tova beshe tochno predi dva meseca.  Az sashto ne sam v Balgaria i sashto mi beshe i mi e mnogo trudno.
Edinstvenoto koeto doktorite me posavetvaha e da izchakam do sledvashtia cikal i da probvam otnovo.  Pri teb se e sluchilo dosta po kasno zatova nemoga da sam sigurna che tova e nai pravilnoto. No vse pak  na tvoe miasto az  bih zapochnala da provam ako niamam lekarska zabrana i ne vzimam niakakvi medikamenti.
Az moge bi ne sam nai dobria savetnik tai kato sama az sam dosta obarkana, no znam edno: Na smarta triabva da se otgovaria s givot.

Gelai ti mnogo, mnogo kasmet

Общи условия

Активация на акаунт