Плюсовете на силикона

  • 42 844
  • 233
  •   1
Отговори
Много ми харесва как седи силикончето. Скоро мисля да се подлагам на операция, така че който каквото може нека сподели по въпроса

# 1
  • Мнения: 8 450
Не е ли по-добре първо да се запознаем с минусите. Laughing

# 2
Ами кажи за минусите:) Ас съм за силикона и мисля, че минусите могат да се пренебрегнат, защото не са кой знае колко значими. Но нека разнищим и този въпрос тук:)

# 3
  • София
  • Мнения: 392
Може би е редно някоя щастлива/нещастна притежателка на тази благинка да сподели.

# 4
  • Мнения: 68
Най-големия плюс за мен- повдига самочувствието. А всички знаем колко е важно то, за да сме щастливи. Mr. Green

# 5
Най-големия плюс за мен- повдига самочувствието. А всички знаем колко е важно то, за да сме щастливи. Mr. Green


Именно! Ако можеш сподели малко опит. Ако не за тебе конктерно, то за твой познат. Аз имам вече няколко. Но още някой да разкаже ще ми е от полза, нали се донавивам. Въпреки, че аз съм взела решението newsm44 , но се готвя какво да очаквам. А това, което ми казват лекарите, не се препокрива с това, което знам от познати

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 13:39 от barbiee

# 6
  • Мнения: 534
А не мислиш ли,че все пак лекарите са именно затова-да ти кажат и плюсовете и минусите,
а твоите познати имат ли медицинско образование?  Thinking
Или на теб ти харесва какво ти казват познатите и давай-юрууууууш
и на мен ми харесват хубавите гърди,но бих се заслушала какво ми  говорят лекарите,
още повече,сега има и физиологичен разтвор,който заменя силикона

# 7
  • Мнения: 68
Нямам още лични впечатления, не съм си слагала силикон, но принципно го одобрявам и ако нещо, свързано с  бюста ми, ме притеснява определено бих си сложила.  Peace Всички мои приятелки, които са със силиконов бюст, са доволни и не съжаляват. Просто трябва да проучиш мн. добре кои са клиниките и най-вече лекарите, на  които можеш да се довериш. Щом си решила вече- успех и да се похвалиш за резултата!   Laughing Може и със снимков материал, ще има кой да го оцени! Mr. Green

# 8
Или на теб ти харесва какво ти казват познатите и давай-юрууууууш

аз говоря именно за тези, които вече са претърпяли такава операция, а не просто кой какво чул-недочул. Събирам още компетентни сведения и мнения  Laughing

А ще се похваля непременно, ще пратя една снимка на лични Simple Smile това, което се чудя също е дали сега началото на юни, или е по-добре да изчакам до септември, че сега море, слънце, жеги. И при някой до месец всичко е ок, други казват - 3 месеца

# 9
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Наскоро имаше достатъчно статии  за силикона, който слагат у нас Confused  А за истинските минуси ще се заговори след около 10-15 години, когато неминуемо ще започнат да се появяват. Лично според мен най-големият проблем е, че не могат да се правят изследвания за рак на гърдите Naughty

# 10
То хубаво си го харесвате жените, ваша си работа, ама що не питате и нас, мъжете?
Аз лично не си падам по сурогати.  Naughty

Изберете истинското!  Laughing

# 11
  • Мнения: 534
Щом си решила-действай.
После ще се похвалиш,дано да не проплачеш  fingerscrossed  bouquet

# 12
  • Мнения: 636
Тъкмо за "таз благинка' писах в Красива мама. И там има тема за силикона. Явно с наближаването на лятото става все по-актуално.
Аз съм със силикон. Засега проблеми да чукна на дърво на съм имала. Операцията си е болезнена няма какво да се лъжем. Вариантите за поставяне са 2- под и над мускула. Под мускула е по-надеждният начин, защото опасността от последващо увисване е по-малка. Надмускулното се прилага при раждали жени с увиснали гърди, за да се избегне Дъбъл-бъбъла.
Изследвания могат да се правят. Няма пречка гърди със силикон да се гледат на ехограф. Аз ходя веднъж на 6 месеца.

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Кажете каква е трайността ....до живот ли се слага или като станеш баба трябва да се махне  newsm78

# 14
  • Мнения: 3 268
В Красива мама нищим този въпрос вече цяла седмица.Ходи прочети!

Общи условия

Активация на акаунт