крем за бюст?

  • 547
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Някой ползвал ли е крем за бюст по време на бременноста и кърменето? Какъв и има ли ефект от тях?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз съм използвала на AVON,ама не в период на бременност,беше за стягане на бюста.Ефект 0!!!
А какъв е този крем който се използва по време на бременност и кърмене?

# 2
  • Мнения: 2 936
моя приятелка използваше на Чико и Мустела...каза че не е доволна  Rolling Eyes получила е доста стрии,но пък бюста й и преди бременността беше отпуснат...
 има и на Лиерак,аз мисля че ще е по-ефикасно...

# 3
  • Мнения: 952
аз ползвах този на Виши, и съм доволна Peace но го ползвах само по време на бременността  Rolling Eyes

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Аз се питам дали действат въобще, след второто бебе сега бюста ми е като гъба, имам нужда от стягане, но се чудя дали въобще да си взимам такъв крем newsm78

# 5
  • Мнения: 636
ползвала съм само на avon, мисля че имаше някакъв резултат, но само една опаковка и после спрях, а трябва постоянство
сега мисля да си взема този:http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=59055&goChar=L
някакви отзиви за него

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз ползвах по време на бременноста на Чико за бюст и бях доволна.Гърдите и зърната ставаха много нежни и хубави.

Ползвала съм и за стягане на ейвън,преди бременността-и от него бях доволна.

# 7
  • Мнения: 6 155
Аз съм използвала на AVON,ама не в период на бременност,беше за стягане на бюста.Ефект 0!!!
И при мен ейвънския крем даде резултат 0 Close
Други не съм пробвала. Съмнявам се, че има чудотворен крем, който да възстанови гърдите ... Rolling Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз ползвах стария им крем де,-гела по-скоро.И ми стягаше гърдите.

Общи условия

Активация на акаунт