Изчезнало дете

  • 32 906
  • 361
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 387
Не знам дали темата е за тук, но ето какво получих на служебната си поща. Ако можете да помогнете с нещо....
Ето и снимка на детето http://www.bgphoto.net/Image.aspx?PhotoId=4686780



Subject: FW: Madeleine, Age 3: Please help find Madeleine for her Mummy and Daddy

 

> Please send it far and wide!!!!!!
>
>
> Read below:
>
>
> On behalf of Kate and Gerry McCann and all the family, please help us
> find Madeleine.
>
>
> Madeleine, age 3, was abducted from her bed in the family holiday
> apartment, Praia De Luz, Algarve, Portugal on Thursday, 3rd May.
>
>
> Police and all of Portugal are trying to find her. The Portuguese
> people, holiday makers and ex pats have been a great support to the
> family and continue their efforts.
>
>
> You, too can help. Please circulate this plea  to publicise
> Madeleine's photo and ask for information, no matter how small to be
> passed on to the authorities.
>
>
> Whether you are in the Ireland, the UK, Portugal, Europe or beyond,
> please forward to all your family, friends,colleagues and business
> associates. Someone out there will have some information that will
> lead to Maddy's return.
>
>
> The internet can be a powerful tool in finding Maddy, who is so loved
> and missed by us all.
>
>
> Let's use it positively.
>
>
> Please pray for Madeleine and all the family at this devastating time.
>
>
> We need your help.  We know you won't let Maddy down.
>
>
> God bless,
>
>
>
> Pat Perkins
> (Family friend)
>
>


# 1
  • Мнения: 1 101
Охх това е болна тема последните 7 дена тук в Португалия.
Но доста противоре4иви запо4ват да стават показанията на родителите.Казват 4е по време на ве4ерята са ходили до стаята на всеки половин 4ас ,а служители от ресторанта казват 4е по време на ве4ерята не са ставали от масата.
Намерени са следи на Маделине в съседната стая в която са били отседнали  приятели на семейството които са си заминали на следва6тия ден на из4езването....
Изоб6то доста не6та са мистериозни...
В Потугалия в момента има 180 из4езнали деца за които не се знае ни6то от години.....и изведнъж такива кампании за издирването....
Незнам 4есно казано съм объркана Thinking
Дано го намерят детенцето живо и здраво Praynig Praynig
http://multimedia.iol.pt/oratvi/multimedia/imagem/id/5796458/146

# 2
  • Мнения: 3 388
И тук говориха за случая снощи по новините за това изчезнало детенце ...  Confused

# 3
  • Мнения: 3 098
Това е много обширно отразявана новина в испанските медии.Вси4ки са вдигнати на крак_грани4ните власти,полицията и т.н.
За жалост родителите са постъпили адски глупаво,изоставяйки три сами деца в празна къща. Shocked #Cussing out
Тук в Испания прогнозите са много лоши.Смятат,4е детето отдавна е изведено и влязло в употреба  #Crazy,мислят,4е е отвле4ено за донорство. SickПри тази голяма гласност на слу4ая,казват,е нищожен шанса да бъде намерено живо,не биха го допуснали похитителите.
ПАЗИ БОЖЕ  Praynig Praynig Praynig децата ни от изверзите!!!моля се това всеки ден,това е най_големия ми страх.

# 4
  • Мнения: 3 880
Ох, и тук го споменават ежедневно в новините, дано да го намерят живо и здраво.
Милата душичка утре имала рожден ден.
Страшно е да си го помислиш само, дано не се случва на никого....
Обаче наистина е глупаво да оставиш 3 спящи деца в стаята и да хапваш в ресторанта пък бил той и на 50 метра....

# 5
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Ох, и тук го споменават ежедневно в новините, дано да го намерят живо и здраво.
Милата душичка утре имала рожден ден.
Страшно е да си го помислиш само, дано не се случва на никого....
Обаче наистина е глупаво да оставиш 3 спящи деца в стаята и да хапваш в ресторанта пък бил той и на 50 метра....

не знам на колко години са били спяЩите деца, но искам да напомня, 4е голяма 4аст от нас са били оставяни да спят, или да си играят, докато родителите са били в съседите, или в близката кръ4ма (особено лятото на морето). да не говорим за дните сами в къЩи, или по улиците.
така 4е не ми се струват глупаци родителите, а траги4ен фактът, 4е трябва да живеем в постоянен страх и да възпитаваме децата си на недоверие и несигурност.

дано намерят детенцето и дано изродите не са сред близките му.

# 6
  • Мнения: 3 461
От една седмица непрекъснато превключвам на Sky News с надеждата, че са го намерили живо и здраво. Sad Утре има рожден ден детенцето. Най-добрият вариант според мен е ако е била похитена от бездетно семейство и  не са й направили нищо лошо. Embarassed

# 7
  • Мнения: 1 128
Някъде бях чувала,че в Испания на година изчезват по около 4000 човека Shocked

# 8
  • Мнения: 3 098
Някъде бях чувала,че в Испания на година изчезват по около 4000 човека Shocked
Аз затова съм станала параноик. Cry
След два слу4аи с мен и дъщеря ми в парка ме тресе яко нервата.
Какво детство ще имат нашите деца,като постоянно им дишаме във врата и ги следим,незнам?
А в Испания наистина из4езват много деца,просто е ужасяваща статистиката.
Пази Боже! Praynig Praynig Praynig

# 9
  • Мнения: 27 524
И тук редовно изчезват деца.
70% от тях са просто скири от родителите, заради помощите, които им се полагат в такива случаи, останалите са също странни. Последните - две сестри, изчезнали в 3 през нощта, били излезли от дома си. Кое малко дете излиза в 3 през нощта?

# 10
  • Мнения: 2 952
и тук  само  за това  говорят , за това момиченце, гледахме Бекъм да отправя  призив  да  се помогне  за откриването й ....

# 11
  • Мнения: 6 167
От една седмица непрекъснато превключвам на Sky News с надеждата, че са го намерили живо и здраво. Sad

и аз.
толкова сладко дете...  Sad

# 12
  • UK
  • Мнения: 1 334
И аз все поглеждам какво става, но пише днес, че ще спрат издирването.
Лозева, този комплекс, в който са били отседнали охраняван ли е бил?

# 13
  • Мнения: 3 423
И немците тръбят в новините за това момиче.
Дано да го намерят живо и здраво. Но не вярвам.

# 14
  • Мнения: 3 880
не знам на колко години са били спяЩите деца, но искам да напомня, 4е голяма 4аст от нас са били оставяни да спят, или да си играят, докато родителите са били в съседите, или в близката кръ4ма (особено лятото на морето). да не говорим за дните сами в къЩи, или по улиците.
Уф, незнам, може аз да съм от по-параноичните, но досега не съм напускала жилището докато детето спи, за хотела пък, като сме били в чужда държава на почивка съвсем, всъщност защото повече ме е страх от пожари или други нещастия, за отвличания не съм се сещала, но сега това ще е още един от страховете ми Sad Нещастия се случват и когато човек е неотлъчно до детето си, никой не е застрахован, да пази господ. Може би точно на почивка хората се отпускат повече....
Другите 2 деца са двегодишни близначета.....

Общи условия

Активация на акаунт