Лятно чувалче за спане - къде във Варна?

  • 898
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
Здравейте,
Търся си лятно или по-скоро пролетно чувалче за спане за бебо. Не искам такова от хасе, което ми го предлагат във всеки магазин го сега, а от някаква по-мека материя, например като памучните пелени за завиване или нещо хавлиено (не знам дали успях да се изразя правилно). Ако на някой му е попадало скоро нещо такова, ще съм доволна да сподели къде.
Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 17 407
ТЕ чувалчетата са летни- само от хасе, и зимни- ватирани. Аз не знам да има такива, каквото търсиш.... Имаме лятно, но много малко го ползвах, защото дъщеря ми се изпотяваше много в него, нищо че е тънко. ЗАтова си мисля, че по това време не е необходимо чувалче- някак си изведнъж се стопля времето.
Ти провери ли в по- големите бебешки магазини? Друг вариант е ти ушият такова.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 298
Тези дни гледах в детски магазин едни чувалчета изцяло от трико - и отвън трико и за подплата пак трико, меки са много, но много висящи и безформени ми се видяха, може би защото трикото хем е меко, хем е тежко. Бяха бели на някакви много дребни фигурки, не помня мечета ли беше или нещо друго. На Кимекс или Комес бяха, сигурно ще ги има на много места, включително в детски магазини във Варна.

Ние наскоро се сдобихме с това на снимката. Води се 100% фин памук Ranforce, не е хасе, а нещо доста по-фино и по-меко, прилича малко на мъжките памучни ризи (тези официалните). То ни е комплект с другото оборудване за креватчето - чаршафи, възглавничка, обиколник и балдахин.
Моята дъщеря постоянно спи с чувалчета  - лятото с летни, зимата с ватирани с фина пресована вата.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 493
В Хиполенд съм виждала памучни  чувалчетаPeace

# 4
  • в стаята
  • Мнения: 469
Нашето е памучно от магазин Бебчо.

# 5
  • Мнения: 2 069
В Бебчо има памучни чувалчета на Вис Виталис, но за мое съжаление най-големия им размер е за дете на около 1 г.

Общи условия

Активация на акаунт