Забравяте ли, че около вас живеят и други хора?

  • 2 117
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
 Абе хора, къде си тупате килимите ooooh! Събуди ме трясък на тупалка два етажа над мен #Cussing out Бива ли да има толкова прости хора. Като са си на терасата и нищо друго не ги интересува,че и нагло гледат като ги погледнеш на криво:bad-words: И щото ми е супер криво че ме събудиха ще продължа като кажа, че на пет метра от блока си има специално място за тупане на килими ама уви, друго си е да го опънеш на терасата и да блъскаш сутринта в събота #2gunfire

# 1
  • София
  • Мнения: 2 896
Абе хора, къде си тупате килимите ooooh! Събуди ме трясък на тупалка два етажа над мен #Cussing out Бива ли да има толкова прости хора. Като са си на терасата и нищо друго не ги интересува,че и нагло гледат като ги погледнеш на криво:bad-words: И щото ми е супер криво че ме събудиха ще продължа като кажа, че на пет метра от блока си има специално място за туатне на килими ама уви, друго си е да го опънеш на терасата и да блъскаш сутринта в събота #2gunfire

на мен ако ми се случи такова нещо рано събота сутрин се качвам на покрива и я заливам с нещо  Mr. Green
как така ще си изтупва мръсотията върху всички под нея...мдаа, прахосмукачката харчи ток, а тока струва пари.

# 2
  • France
  • Мнения: 726
Всяка община има регламент по въпроса.
И аз имам този проблем, но освен тупане, хвърлят боклуци. Направих си труда да проверя и се оказа, че при нас се налагат глоби.
Разпечатай Наредбата и я сложи на видно място с подчертано на точката за глобите. А Ако имате домоуправител, още по-добре, нека и той се намеси. В крайна сметка, целият вход е ощетен- на никому не е приятно боклуци да падат върху прането.

# 3
  • Мнения: 4 665
 Абе то не е само заради боклуците #Cussing out Кво ми се разблъскали рано-рано #2gunfire И тоя гнуснярски килим ooooh!

# 4
  • Мнения: 287
Кас, пусни мъжа ти да се рзправя бе! #2gunfire
 иначе то винаги и навсякъде ще си има такива баби-простакеси...не мож ги убеди, че света трябва да е добро място и съседите не са врагове...
 Може пък жената да е в ПМС и да се разтоварва така Grinning
 А ти защо не чистиш в почивните дни, а?А? Ще ми спи тя до късно, принцесата!!!
 Веднага да хващаш килимите!!! Grinning

# 5
  • Мнения: 4 665
Кас, пусни мъжа ти да се рзправя бе!
Нямам вече Mr. Green
Не чистя щото това го правя през цялата седмица след работа, през почивните дни почивам Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 287
е как така нямаш?
 ами контрахирането кой ти го причинява? и рака на гърлото?
 Зарежи ги тия съседи, нямя как да се превъзпитат, особено ако са по-сърдити старчета...

# 7
  • Мнения: 4 665
Ти сега от килимите на рака се хвърли Laughing. Имаш лично Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 447
Еее, айде бе... Нали се разбра, че всички си тупате покривките през прозореца, какво се правите  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4 665
Аз не го правя. Не се възмущам заради боклуците, а зари несъобразителността с околните, които е нормално да спят през ранното утро на почивен ден #Cussing out

# 10
  • Мнения: 287
К'ви покривки бе, Доне?!
Модерните хора в бамбукови подносчета си хапват фюжъна, айде моля ти се! Joy
 ние и килими нямаме...
 а и те, бабите, нямат почивен ден. Кас, преживей го, душко

# 11
  • Мнения: 13 512
в нашия блок никой не съм виждала да тупа килим аз също никога не съм изтупвала килими/ кой знае тогава колко  са мръсни малиии/. Rolling Eyes
но ако ми изтупват на главата,щях да вдигна панаир- адски ме е гнус от косми, прахоляци и фъндъци...гррррррр

# 12
  • Мнения: 287
аууу, думата Фъндъци значи нещо много кофти!!!
 Не ми се ще да вярвам, че и такива работи изпадат при тупане на килими пък било то и на двора дори...
Монда, мой козметичен идоле!!! Какви са тез работи?!?!?! Laughing

# 13
  • Мнения: 4 665
 Хич не съм по разправиите, очаквам хората сами да се усещат, но уви Tired

# 14
  • Мнения: 13 512
аууу, думата Фъндъци значи нещо много кофти!!!
 Не ми се ще да вярвам, че и такива работи изпадат при тупане на килими пък било то и на двора дори...
Монда, мой козметичен идоле!!! Какви са тез работи?!?!?! Laughing
хахахаха...какво е фъндък? чак ми е гадно сега да  пиша...едни такива топки косми, мъх, кончета...такива гадости! Sick

Последна редакция: сб, 12 май 2007, 10:30 от monda

Общи условия

Активация на акаунт