Понякога така силно го мразя.............

  • 5 088
  • 60
  •   1
Отговори
Има дни, в които ми се струва, че вскичко върви наопаки и тази седмица беше изпълнена точно с такива. Тези дни почти непрекъснато сме в конфликт с мъжа ми (а иначе се обичаме и се разбираме добре). Дразним се за глупости един от друг и не можем да стигнем до единомислие почти по никой въпрос. Тая сутрин съвсем без тон го попитах за едни пари дето свекитата трябва да ни върнат и той отново се вкисна. Каза ми "Не се ли чувстваш малко неудобно, снощи ни върнаха 300лв, а сега остават още 20лв и ти ме питаш?!?!!?" А аз наистина просто го попитах........... Confused И тъпото му животно се развика нарочно в коридора за да чуе сестра му, която спеше. Направо ми идваше да го убия. Каза ми "Като искаш питай сама мама кога ще ти ги върне" Еиииииииииииии ебаси говедото мръсно........идваше ми да потъна в земята. Замина на работа а сега аз тук беснея и ви пиша за да си излея яда. А когато се върне се незнам как да се държа .......писна ми вече от спорове и караници. Искам да се държа добре с него след това, но как кажете ми, след като в момента го мразя повече от всичко ........... 

# 1
  • Мнения: 1 732
...И тъпото му животно .....
Еиииииииииииии ебаси говедото мръсно........

 #Crazy #Crazy #Crazy

Малееее, жено, що така наричаш мъжа си?

# 2
  • Мнения: 1 951
"тъпото му животно "
"ебаси говедото мръсно"

Извинявай, но ти сериозно ли...?

Сабина, изпревари ме с поста си  Laughing

# 3
  • Мнения: 3 423
Що чува чак сестра му?
И тя ли живее у вас?
Намерете си самостоятелно жилище.
Мъжете не обичат да ги притискаш.
Те имат планове за историята. Те я
правят. Жените форсират излишно.
Излез по магазините, хвърли некой
лев, ще ти мине. Обичай животните!

# 4
  • Мнения: 6 167
много интересна и поучителна история  ooooh!
сестра ти да не сладуранка85?

# 5
Знам, че е грозно да го обиждам така, просто това ми помага да си излея яда, а иначе наистина си го обичам колкото и да ви се струва странно след "милите" думи по негов адрес

# 6
  • Мнения: 3 423
Любовник имаш ли?! Намери си!

# 7
  • Мнения: 1 072
Грабвай детето и излизай на разходка. Важно е да се заресиш с положителна енергия, щото като гледам как си се напушила, довечера може и мъжки труп да има.  Mr. Green

Споко. Във всяко семейство има периоди на криза. Гледай вашият да не се превърне в причина за нещо неприятно. Ако ти успееш да се овладееш, скоро ще овладееш и него. Сupido atque ira consultores pessimi - страстта и гневът са най-лошите съветници.

Дикси, Сабина, момичето няма нужда от забележки в момента, повярвайте ми.  Grinning

# 8
  • Мнения: 1 072
Любовник имаш ли?! Намери си!

Млада е още.  Wink Малко по-нататък.  Flutter

# 9
Цитат
Любовник имаш ли?! Намери си!

Абе нямам си още, въпреки всичко аз наистина си го обичам. Но пък знаете ли как ми олекна Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 792
  А така излей си го да ти олекне  Laughing
 
  И мен са ме спохождали подобни "мили" определения при разни "приятни" ситуации и то точно по отношения на Милото  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 251
Mim4o, мила я се усмихни   Grinning. Всички мъже понякога се държат така, ама ние си ги обичаме  Heart Eyes
А и като се замислиш и те колко пъти се е налагало да ни изтърпят крясъците  Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: 251
Любовник имаш ли?! Намери си!

Млада е още.  Wink Малко по-нататък.  Flutter

Абе няма смисъл, нали и той ще е мъж  Joy

# 13
  • Мнения: 4 585
Направи го напук! Ей тъй, на!
300 лева у теб ли са? Издухай ги!

# 14
  • Мнения: 6 167
Направи го напук! Ей тъй, на!
300 лева у теб ли са? Издухай ги!


280. 20 имат да й дават  Joy

и аз мисля - шопинг и секс терапия в случая.  Peace

и недей да обиждаш съпруга си пред хиляди хора - грозно е.
някои неща трябва да си останат в твоята глава, мисля.

Общи условия

Активация на акаунт