Менструални болки в 8 месец?

  • 5 875
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 152
От няколко дни за по малко усещам едни странни болки, по-скоро неразположение като при менструация. Долу ниско са, бебето също е много паднало вече и ме притиска. Имам безболезнени конкракции и се чудя да не  би да зараждам скоро...някой беше казал, че усещането било като при менструация и затова се чудя. А иначе бях на преглед преди седмица и шийката ми беше добре. Имали ли сте такова нещо? Благодаря ви предварително.  bouquet

# 1
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Отиди пак на лекар - при някои жени разкритието става бързо.

# 2
  • Мнения: 1 596
От няколко дни за по малко усещам едни странни болки, по-скоро неразположение като при менструация. Долу ниско са, бебето също е много паднало вече и ме притиска. Имам безболезнени конкракции и се чудя да не  би да зараждам скоро...някой беше казал, че усещането било като при менструация и затова се чудя. А иначе бях на преглед преди седмица и шийката ми беше добре. Имали ли сте такова нещо? Благодаря ви предварително.  bouquet

здрасти и аз съм като теб Sad
снощи за първи път изпитах такива болки и много се притесних.аз съм 35та седмица.
изпих 2 нош па и така заспах.но нещо много ме е страх.и днес съм така Sad

# 3
  • Мнения: 142
аз имах болки (незнам дали са същите като твоите) още от 7-мия месец но нямаше проблем родих си в деветтия и всичко е наред, но не е зле да те види доктор или поне му се обади

# 4
  • Мнения: 2 746
Щом са подобни на менструалните, значи може и да започва раждане.Иди бързо на лекар, да не си получила разкритие, защото не е лошо бебето още малко да си постои в теб.При първата си бременност и аз бях получила такива болки, докущ все едно ми идва, бебето си беше ниско разположено, и това беше една седм. преди да вляза в деветия.Взеха ме в болница, там болките ми се засилиха още / та разбрах как боли при раждане предварително  Grinning/ Оказа се, че имам разкритие колкото 5 ст. и веднага ме включиха на системи.И така, след това с разкритието барабар си изкарах нормално бременността до края.

Общи условия

Активация на акаунт