Харесвате ли закръглени мъже?

  • 8 821
  • 110
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Понеже темата е за закръглени татковци, пускам тук анкетата та да разберем майчетата какво мислят..Гласувайте, няма да боли!

# 1
  • Мнения: 447
Сопрано, ами ако в последствие е станал закръглен. 
На моя мъж му расте корема заедно с моя  newsm78 . Детето вече се бърка къде точно е  бебето  #Crazy Ама продължавам да го харесвам.....

И се сещам за една реплика от Клъцни/Срежи : "Как правят секс дебелите хора!!!"

# 2
  • Мнения: 3 447
Не, не и не. Не е добре да не можеш да си видиш патката. Губи се контакт с вътрешното Аз.

# 3
  • Мнения: 677
Джуджавка, личните мъже ги изключваме от анкетата, мноо ясно, че тях си ги харесвате..Принципно питам аз.

# 4
  • Мнения: 447
Принципно отговорът е ясен  Laughing. Като със закръглените жени.....
Обаче звучи забавно да си разказват кое на кой как изглежда Joy Joy Joy

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Харесвам средно положение, не съвсем мускулести, ако има малко коремче не ме дразни...Ама да е някой дроб, не  Naughty

# 6
  • Мнения: 3 447
За собствените ясно... Ще продължим да си ги обичаме, дори когато плочките на корема им се слеят в една голяма, заоблена плоча... Въпросът обаче е дали на улицата бихте се обърнали след закръглен мъж с думите "Я, какъв сладък дебеланко", "Ах, че секси пупа", "Мммм, любовни дръжки" и други подобни  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 019
неееееее Naughty

# 8
  • Мнения: 2 495
Харесвам средно положение, не съвсем мускулести, ако има малко коремче не ме дразни...Ама да е някой дроб, не  Naughty
И аз така Peace

# 9
  • Мнения: 46 508
Да.
Харесвам набити, леко закръглени, по-уютно ми е в ръцете им  Blush

# 10
  • Мнения: 1 629
не, никак, изобщо и хич, също така.
Колкото по-слаб, толкова по-харесван от Мюриел  Blush

# 11
  • Мнения: 447
не, никак, изобщо и хич, също така.
Колкото по-слаб, толкова по-харесван от Мюриел  Blush
Peace

# 12
  • Мнения: 1 299
Нито слаб, нито дебел....може да е леко закръглен (като мен  Peace), но не и дебел...или такъв дето му се броят ребрата  Naughty

# 13
  • Мнения: 3 447
Колкото по-слаб, толкова по-харесван от Мюриел  Blush
Мюриел знае  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 6 029
ми кат се замисля със закръглен мъж не съм била. мисля че не би ми харесало. моя е кльощав.. подозирам, че има глисти... щото много яде. а нищо не качва, само ми викат, че не го храня.. ако беше прасе да съм го застреляла до сега.

Общи условия

Активация на акаунт