Поставки за чадъри

  • 1 604
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 142
Здравейте, някой да е засичал къде продават поставки за чадъри - като онези, по заведенията на външните чадъри? Трябва ми, за да си закрепя чадър на балкона.

Бладодаря! Laughing

# 1
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
В Бриколаж, Практикер и от този род магазини не може да няма  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 142
В Бриколаж, Практикер и от този род магазини не може да няма  Simple Smile

В Практикер няма. От там си купих чадъра, но служителката на щанд градина беше пълна овца и ме уведоми, че поставки няма. За Бриколаж - не знам. Моля, някой ако е виждал само да каже.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 079
В Мосю Бриколаж (или в Метро беше, не помня! Tired)   имаше, ама миналата година ....  Tired
Можеш да вземеш и от някое квартално кафене, ако не намериш никъде.
Ако никъде не намериш - пълниш една по-стара голяма кофа с цимент, като предварително слагаш една тръба там, където ще вмъкваш чадъра .... и си готова!  Peace

# 4
  • Русе
  • Мнения: 2 354
В Метро има със сигурност  Peace

# 5
  • Мнения: 1 426
Една приятелка си купи миналата пролет от Бриколаж. Много нестабилна беше, падаше си и без вятър, докато не се оказа, че е всъщност резервоар за вода - като го напълниш - и изведнъж става тежка и престава да се клатушка. Ама кой да ти чете инструкции...
А за чадъра на балкона - мъжът ми завари на парапета (парапета ни е метален) едно 20-сантиметрово парче тръба, в което пъхаме чадъра и го застопоряваме да не хвръкне.

Общи условия

Активация на акаунт