Новините по Нова ТВ - откъде

  • 1 095
  • 15
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Моля ви за съдействие - откъде мога да дръпна или да гледам новините на Нова телевизия от тази вечер  Praynig
Благодаря ви предвартелно   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 520
Освен да гледаш късната емисия.
Рядко ги качват по торентите новините.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 079
Какво точно ти трябва - аз ги гледах и слушах .....
Ако мога да помогна? newsm78
Без темата след тях, обаче .....  Tired

# 3
  • Мнения: 5 468
Като темата е за онлайн ТВ, искам да ви питам. Има ли начин да си сваля един брой на БТВ Репортерите от ноември 2004 година? Дали ги има някъде из нета качени миналите предавания newsm78? Много искам да го имам.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Ами става въпрос за репортажа за срещите на Ла Лече Лига в Пловдив - взимаха ми интервю заедно с бебка бях  Blush и исках да видя какво са излъчили  Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 622
Като темата е за онлайн ТВ, искам да ви питам. Има ли начин да си сваля един брой на БТВ Репортерите от ноември 2004 година? Дали ги има някъде из нета качени миналите предавания newsm78? Много искам да го имам.
Мисля, че няма никъде толкова стари. В neterra.tv има няколко броя назад.

# 6
  • Paris
  • Мнения: 1 727
змейковица, гледах ви, много сте сладки и двете, особено беба. Да сте живи и здрави. След теб Бу говори, нали?

# 7
  • Мнения: 5 468
Като темата е за онлайн ТВ, искам да ви питам. Има ли начин да си сваля един брой на БТВ Репортерите от ноември 2004 година? Дали ги има някъде из нета качени миналите предавания newsm78? Много искам да го имам.
Мисля, че няма никъде толкова стари. В neterra.tv има няколко броя назад.
Знам ли... имах надежда, че си ги пазят в някакъв Архив Tired.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 079
Ню,
Пиши направо на bTV.  Peace
Те са много отзивчиви и веднага могат да ти направят запис и да ти го пратят даже. А ако знаеш точно кой е репортера - пиши директно на него.
От опит го знам, че са отзивчиви. Направиха ми 2 - часов запис. Peace

А по темата - змейковица ,видях ви с бебата.  Peace
Страхотни сте! Peace

# 9
  • Мнения: 25 572
Пу, не ви е срам!  #Cussing out
Що не казахте по-рано?  #2gunfire
Слушах ги, не ги гледах. Да му се не види и салатата!  Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 5 468
Ню,
Пиши направо на bTV.  Peace
Писала съм им един път. ПРеди 1 година още до Миролюба Бенатова, защото тя водеше предаването. Обаче изобщо не ми отговориха.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 079
Учудвам се ....  Thinking
А на мен ми отговориха веднага - на втория ден, попитаха кога ми е удобно да отида там, за да ми дадат записа .....  Peace
Ню,
Напиши си едно стандартно писмо и го повтаряй, докато им писне и ти отговорят. Tired ooooh!

# 12
  • София
  • Мнения: 2 079
Ами става въпрос за репортажа за срещите на Ла Лече Лига в Пловдив - взимаха ми интервю заедно с бебка бях  Blush и исках да видя какво са излъчили  Rolling Eyes
змейковица,
Гледай късните новини - няма начин да не ви дадат пак! Peace
Ама приготви и камерата, за да се запишеш .....  Party Crazy

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
  bouquet Благодаря ви за комплиментите, мацки  Heart Eyes
Ще гледам после пак

# 14
  • Мнения: 73
Провери в арена там има една секция Arena TV там има всички емисии на новини и актуални предавания на всички телевизии, надявам се да има и това, което търсиш Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт