Относно половинката ви

  • 6 792
  • 109
  •   1
Отговори
Имам въпрос към всички в форума?
 Харесвате ли наистина човека "до вас" обичате ли го наистина и ако Не защо?
Има ли сред вас такива на които връзката им се крепи само на секса и колко е
важен той(секса) за една връзка?

# 1
  • Мнения: 27 524
Обичам го.
Това, разбира се, не дава отговор на останалите терзания.
Сексът е важен, спор няма. Много е важен.
Има връзки, които се крепят само на секса, зависи кой какво търси.

# 2
  • Мнения: 6 992
Обичам го, иначе нямаше да търпя цялата тая история. Харесвам го и като вид, и като характер.
Много е важен сексът. Имала съм и "връзки", които се крепяха на това. Тази не е такава.

# 3
  • Мнения: 6 029
обичам го. иначе щях да съм някъде другаде.
харесвам у него доста неща, има такива които не харесвам, но не искам да променям.
секса ... е без него не може... задължително трябва да го има, колкото повече, толкова по-добре:)

# 4
  • София
  • Мнения: 1 951
Да,обичам го.

# 5
  • София
  • Мнения: 888
За мен секса заема едно от първите  неща,на които се крепи една връзка. Няма ли добър секс, няма и добра връзка. Колкото и да  ми се говори за чувства, обич, доверие, не мога да приема,че не върви ли секса, всичко е наред.

# 6
  • Мнения: 2 792
 Обичам го, но секса крепи връзката ни.

# 7
  • Мнения: 6 167
съжалявам, но въпросите са за есе, не за постинг.

# 8
  • Мнения: 448
обичам го. иначе щях да съм някъде другаде.
харесвам у него доста неща, има такива които не харесвам, но не искам да променям.
секса ... е без него не може... задължително трябва да го има, колкото повече, толкова по-добре:)
PeaceПодкрепям!

# 9
  • Мнения: 780
Разбира се че го обичам и харесвам / със секс или без - той не е на първо място за мен / мисля че и за него / Simple Smile

# 10
  • Мнения: 473
Обичам го много, живеем в разбирателство, сексът е много важен за една връзка, но не трябва той да е определящия фактор в семейните отношения. Според мен ако само секса върви, а разбирателство няма, семейството се разпада доста бързо.

# 11
  • Мнения: 6 029
ако само секса върви, а разбирателство няма, семейството се разпада доста бързо.

пълен абсурд... да се караш цял ден с някой, накрая правите хубав секс и пак се карате.. невъзможно е да има такъв вариант. или поне аз не съм срещала.

# 12
  • София
  • Мнения: 12 554
Харесвам го, обичам го, уважавам го!
Ако престана да чувствам всичко това няма да съм с него.
Сексът е важен за мен, доколкото е породен от тези чувства. Без тях си остава чисто животинско задоволяване на природни нужди. Не съм почитател на "Дивото зове" Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 157
Еми , хубаво ни е,когато сме заедно,но аз съм само една от многото му любовници.Прякорът му е "Казанова". Joy Joy Joy

# 14
да оби4ам го ,даже прекалено много и му позволявам много ,което е ло6о ! ама ни6то нали -любовта 6те спаси света ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт