Подарявам карта на ВиваТел

  • 1 210
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 468
Картата е купена от първите пуснати на пазара на ВиваТел. Изтича в юни месец... и понеже нямам намерение да я зареждам, имам друг номер и тази не ми трябва изобщо.
Ако някой я иска, ще му я подаря от сърце.


# 1
  • Мнения: 5 468
Никой ли не ми ще картата? Това пък на нищо не прилича... и като подарък да не ми я искат Crossing Arms.

# 2
  • Мнения: 4 712
Представяш ли си, горделивки Laughing

# 3
  • Мнения: 6 417
А с хубав номер ли е?

# 4
  • Мнения: 5 468
Представяш ли си, горделивки Laughing
Да! Много се надуват... Аааа... Ама май си намерих кандидат Blush. После да не ми се молят Crossing Arms.

Ми бива го. Ако искаш да ти го пиша на ЛС, ама имам кандидат, който в момента я иска. Чакай да видим, какво ще стане.

# 5
  • Мнения: 5 468
Уф... ми той този кандидат, писа и потъна офлайн. Новобранска му работа Confused.

# 6
  • Мнения: 2 212
Ню, някой ще си помисли, че вече новобранците ги зарибяваме с подаръчета, карти разни, туй онуй...  Mr. Green После да не ревнат пак, че сме зле настрАени към новаците, амаха  Crazy

# 7
  • Мнения: 5 468
Да пратиш на новобранец ЛС, никога не можеш да бъдеш сигурен, че ще го прочете Tired. Пише, праща и излиза.
Не ми върви бизнеса тази вечер и това е...

# 8
  • Мнения: 87
куц оператор си избрала - за това е така Wink

# 9
  • Мнения: 2 212
Да пратиш на новобранец ЛС, никога не можеш да бъдеш сигурен, че ще го прочете Tired. Пише, праща и излиза.
Не ми върви бизнеса тази вечер и това е...

А и да не излиза, ако не е дал отметка да му изскача ново прозорче при получено ЛС, а само горе да му се изписва, че има ново съобщение пак може бая време да мине докато го види...
Ама ти що се косиш, като, че ти мине... и за какъв бизнес си говорим с подаръци ....  Laughing

# 10
  • Мнения: 5 468
Ама ти що се косиш, като, че ти мине... и за какъв бизнес си говорим с подаръци ....  Laughing
Шега, бе, шегичка...

Тонколоно, не ми опростявай подаръка, моля.

# 11
  • Мнения: 87
Тонколоно, не ми опростявай подаръка, моля.
ако имаш съсед дето да дрънка на китара , можеш да му я дадеш за перце Wink

# 12
# 13
  • Мнения: 677
Подарявам бутилка от бира Старопрамен, току що я изпих, някой да я иска  Laughing

# 14
  • Мнения: 5 468
Подарявам бутилка от бира Старопрамен, току що я изпих, някой да я иска  Laughing
ritnik

Общи условия

Активация на акаунт