Опаковане на подаръци

  • 1 858
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте, момичета,
новичка съм във форума, но се надявам да ми помогнете. Поканени сме на сватба на кумовете ни - мн ги обичаме и сме им взели подарък, който се надяваме да харесат - те са хора-планинари, обичат природата и затова сме им купили мн готина пикник-раница за 4 ду6и и о6те някои ne6ta към нея - две сгъваеми столчета с размерите на малка книжка, мини дъска с прибира6то се ж нейна ножче - вс е мн гот, но ми трябва идея за интересно и прибрано опаковане на раницата  newsm78 - тя не е е в ка6он и не мога просто стилно да я облепя с луксозна хартия. А семейството 6те лети за БГ, за да отидем на сватбата, та и идеята за картони, в които да я увия преди хартията не е мн добра, т като 6те заема мн мйасто в куфара. Предварително блгд за вс савет. А ако има и снимки........... Grinning

# 1
  • Мнения: 668
Вече има доста магазинчета, които се занимават точно с това - опаковане на подаръци. От раз се сещам едно на П.Евтимий в отсечката между Витошка и Хр.Белчев. Не казваш в кой град ще е сватбата?

# 2
  • Мнения: 11
V Sofia - ami da - ne sam se setila - vsa6tnost letim ot Viena, a tuk obiknoveno firmite predlagat takiva uslugi po praznicicte, njakoi i po princip, no sega si spomnjam i az maj za sashtija magazin - kupuvala sam podara4ni kutii ot tam.
Blgd ti mnogo

# 3
  • Мнения: 668
Радвам се, че можах да ти помогна!
Весела сватба Peace

Общи условия

Активация на акаунт