Обичате ли де се гримирате...

  • 20 286
  • 487
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 668
Аэ  съм маниачка на тема грим ,обичам да се мацотя мноого, ако и вие имате същата страст предлагам да си направим една темичка в която да обменяме опит и эащо пък не да спретнем и ние някое конкурсче като Nail Art-  конкурсите примерно эа вечерен грим, ежедневен, праэничен и т. н.  Много ще се радвам идеята да ви допадне ако има желаещи просто се раэпишете по-долу welcome и да почваме Wink

# 1
  • Мнения: 577
пу да се запиша пьрва Mr. Green
да обичам да се гримирам,особено като сьм сама в кьщи и скучая,все отварям дамската чанта и се клепам с нещо Flutter
много рядко пропускам да се гримирам.през деня винаги сьм сьс спирала и черен молив на очите,гланц на устните.а вечерта зависи за каде се кипря,но най-често дрьпвам една очна линия newsm03

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Обичам да се гримирам ! Харесвам дискретния грим !

# 3
  • Мнения: 4 076
Не.Ужасно ме мързи  Naughty

# 4
  • Мнения: 237
Запис PeaceОбичам да се гримирам и го правя всеки ден , но определено залагам на дискретния.

# 5
  • Мнения: 35 892
обичам  Party
но и аз предпочитам дискретен грим  Wink

# 6
  • Мнения: 3 537
И аз много обичам да се гримирам, въпреки, че го правя не толкова често...единственото което ненавиждам е след това да махам грима.Общо взето харесвам и дискретен и по фрапиращ грим, според зависи от ситуацията, виж не харесвам прекалено ярки тонове само.

# 7
  • Мнения: 27 524
И аз много обичам да се гримирам, въпреки, че го правя не толкова често...единственото което ненавиждам е след това да махам грима.Общо взето харесвам и дискретен и по фрапиращ грим, според зависи от ситуацията, виж не харесвам прекалено ярки тонове само.

Все едно аз съм го писала.  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 8 505
Изобщо не обичам.Не мога и да се възприема с грим.Не се гримирам.Правя го само по поводи,веднъж годишно например.

# 9
  • Мнения: 6 155
Обичам да се гримирам ! Харесвам дискретния грим !

 bowuu

# 10
  • София
  • Мнения: 4 736
Обичам Flutter Всеки ден се гримирам и ми е много приятно. Предпочитам по-лек и незабележим грим, с тъмен не се възприемам добре Whistling
Ежедневно ползвам ФДТ, руж и спирала.

# 11
  • Smallville
  • Мнения: 994
Обичам и го правя всеки ден,но  и аз като дойде ред да се разгримирам......... Tired,много ме мързи Embarassed
Ще се възползвам от темата,да попитам,а вие с какво се разгримирате?
Аз ползвам едно тоалетно мляко на Avon,но нещо много ми мазни кожата,а тя си е комбинирана и без това

# 12
  • Мнения: 6 607
Обичам и го правя всеки ден.

# 13
  • Мнения: X
Изобщо не обичам.Не мога и да се възприема с грим.Не се гримирам.Правя го само по поводи,веднъж годишно например.
Все едно аз съм го писала PeaceПък и толкова мразя разгримирането, че само мисълта за него е достатъчна да ме откаже от грима.

# 14
  • Мнения: 865
Обожавам!Сега като се замисля май няма ден да не съм пред огледалото.Спомням си ,че дори когато раждах бях с водоустойчива  спирала  Mr. GreenА без червило не съм излизала ....от тийн. ми години!Какво да направя Thinkingинъче приличам на "измита чиния"

Общи условия

Активация на акаунт