Крем за тъмни петна от бременността

  • 903
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 756
Бяха ми кавали преди някакъв ефективен,но не беше за мен и не му помня името
Моля да споделите  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 673
чувала съм за ефективен и еФтин  Mr. Green на "Кокона майка", също и за такъв на Виши.
Най-добре е май да се направи пилинг шест месеца след раждането...есен или зима..
 
Аз така ще направя есента, макар че шест месеца след раждане почти не се забелязват петната под очите.

# 2
  • Мнения: 6 607
Ползвах на Чико ефект нулев.
За Кокона и аз съм чувало добри отзиви.Жалко ,че не го знаех когато ми трябваше Close

# 3
  • Мнения: 27 524
Имам на челото.
Ползвах Мела Д на Ла Рош, сега на Виши един зелен, ефект засега - нулев  Confused

# 4
  • Мнения: 17 402
Моя приятелка е с такъв проблем( не след бременност)- доволна е от Мела Д и избелващия тоник на Биотрейд.

# 5
  • Мнения: 669
Аз се мазах със Скинорен (това е лекарствен препарат - мехлем), но ефект и примен няма. Като че ли зимата почти бяха изчезнали, аз имам по носа и около устните, но сега откакто ми се поопече лицето от слънцето, пак потъмняха.

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 1 603
Ползвам CLARINS ф-р 15 и за сега нямам петна.. пък ще видим.

# 8
  • Мнения: 416
През цялата бременност ползвах "Кокона и майка" - резултат:никакви петна!А бях толкова скептично настроена към тези български евтинийки,но действат.Аз лично трудно намерих серията,та се наложи да си ги поръчвам в една аптека.

# 9
  • Мнения: 255
А при мен "Кокона и майка" не действа.През зимата петната ми се изчистват, но напече ли слънцето няма спасение.Въпреки скъпите слънцезащитни кремове с високи фактори.

# 10
  • Мнения: 61
при една моя позната подейстава кремът на Орифлейм. Тя казва, че го използва през май - докогато и стигне и след това задължително и един път наесен. Нейният проблем беше много сериозен.
 Наистина е важно да има силна защита през лятото и ексфолиация!
Давам ви линк към една нейна статия, само не съм сигурна каква е цената на кремовете в момента.
http://www.vivaoriflame.com/index.php?option=com_content&tas … =94&Itemid=28

# 11
  • Мнения: 7 837
За тъмните петна през бременността,голяма вина има и соята (Lethicin, Phosphatidylcholine, Soy, Textured vegetable protein (TVP), която се съдържа в някои козметични продукти.
При първата бременност не го знаех и добре че не се появиха. Скоро говорих с дерматолог и разбрах за въздействието на соята. Ако петната не изчезнат до няколко месеца след бременността, има вероятност наличието на соя в козметиката, да продължава да влияе на кожата.
Най-добре посетете дерматолог.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Кейси, това е интересно. Не го знаех. Заради пустите петна отдавна имам намерение да посетя дерматолог и все отлагам, но наесен непременно ще го направя, защото не издържам вече...

Общи условия

Активация на акаунт