Поклонение пред три чудотворни икони в "Св. Александър Невски"

  • 3 976
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 407
Посетихте ли трите чудотворни икони?
Аз снощи чаках 4 аса,но си заслужаваше, чувствам се нов човек.
Ако не сте отидете..

# 1
# 2
# 3
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Дай повече инфо, моля.

# 4
  • Мнения: 750
К'ви 4 икони.....кви 5 лева? newsm78
За какво става дума неможах се цъкна Mr. Green

# 5
  • Мнения: 6 155
Вие новини не гледате ли?  Laughing

http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1044092

# 6
  • София
  • Мнения: 15 452
Моля, някой ако ходи да се помоли и за оздравяването и възстановяването на дъщеря ми Нели, която от един месец е в болница!Аз искам да отида, но съм много далече от София. newsm45


http://images17.snimka.bg/002835834-big.jpg Нели Видева

# 7
  • Мнения: 4 371
Леле, Тайна, ужас.... Бързо оздравяване на Нели Praynig

# 8
  • София
  • Мнения: 15 452
Леле, Тайна, ужас.... Бързо оздравяване на Нели Praynig
Благодаря Дуци!А и времето тук е едно такова облачно,ветровито и дъждовно, което още повече ме депресира.

# 9
  • Мнения: 1 341
Поклонение пред три чудотворни икони в акцията "Не сте сами"
Патриарх Максим ще отслужи тази вечер (вчера) на специална платформа пред катедралния храм "Св. Александър Невски" молебен за спасяването на българските медицински сестри в Либия. За него ще бъдат донесени три чудотворни икони на Света Богородица от Рилския, Троянския и Бачковския манастир. Тази всенародна молитва е част от инициативата "Не сте сами" за спасяването на българските медици. Чудотворната икона на Богородица от Бачковския манастир се изнася от храма само веднъж по Великден с литийно шествие до местността "Клувията". За първи път трите икони се събират на едно място за поклонение с надеждата, че чудодейната им сила ще помогне на осъдените медицински сестри

# 10
  • Мнения: 1 341
Ние ходихме сутринта. Чакахме два часа. А вътре когато минаваш пред иконите, наистина минаваш. Не дават да се застоиш. Нормално, при толкова много желаещи. Най-интересното беше, че всички на опашката бяха много учудени, че има толкова много желаещи. Имаше хора чакали 5 часа.
А невероятно силно впечатление ми направи свещеника, който раздава осветена картичка на Света Богородица. С такава блага усмивка казва Христос Воскресе и така драго и мило се усмихна. И на мъжа ми му е направило впечатление.
Ако имате възможност - отидете. Наистина е много приятно изживяване

# 11
  • Мнения: 410
Иконата от Троянския манастир също се изнася само веднъж в годината,на празника на манастира(15 август).

# 12
  • София
  • Мнения: 1 951
Ние ходихме през нощтта.Полицаят ,който пазеше входа каза ,че до 3 часа са минали над 60000 човека.Чакахме около 15 минути.Не дават да се снимат иконите.

# 13
  • Мнения: 1 095
Не съм в София,иначе бих отишла да ги видя !

# 14
  • Мнения: 5 468
Тайна, какво й е на дъщеря ти Confused?

Общи условия

Активация на акаунт