Смяна на личен лекар.

  • 1 455
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 865
Здравейте  момичета!Не знам дали е за тук темата но знам,че тук ще получа бърз и компетентен отговор.Въпросът ми е и личен лекар на бебе ли се сменя 2 пъти в годината -юни,декември или може по всяко време?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
Юни и Декември само Peace

# 2
# 3
  • Мнения: 865
Ок.Благодаря,ще почакам още малко...до юни.

# 4
  • Мнения: 1 428
А как става процедурата по смяна на личния лекар?Трябва ли да се обаждам на старата и какво се попълва?

# 5
  • Мнения: 2 657
А как става процедурата по смяна на личния лекар?Трябва ли да се обаждам на старата и какво се попълва?

ами,ако имаш някакви документи при старата,отиваш и си ги взимаш,ако нямаш направо отиваш при новия дето си избрала и попълваш бланката и не ти се налага да ходиш и да информираш стария Peace

# 6
  • Мнения: 385
Не, не трябва да се обаждаш на старата, направо се записваш при новата /попълва се бланка за избор на личен лекар/.

# 7
  • Мнения: 2 388
А как става прехвърлянето на документите. Питам, защото при старата ми е медицинския картан на първото ми бебе с всички имунизации, мерки и теглилики, откакто се е родил. По служебен път ли се изпращат?

# 8
  • Мнения: 1 321
Записвам се понеже и мен ме интересува. Hug

# 9
  • Мнения: 2 657
А как става прехвърлянето на документите. Питам, защото при старата ми е медицинския картан на първото ми бебе с всички имунизации, мерки и теглилики, откакто се е родил. По служебен път ли се изпращат?

миля,че ти трябва да отидеш да си вземеш картона...

# 10
  • Мнения: 3 205
А как става процедурата по смяна на личния лекар?Трябва ли да се обаждам на старата и какво се попълва?

Трябва да си вземеш картона на детето и здравната книжка, ако е у лекарката. Трябва да си вземеш и бланка за избор на личен лекар, която попълваш и носиш на новия лекар заедно със здравната книжка за подпис и печат.

# 11
  • Мнения: 1 371
А как става прехвърлянето на документите. Питам, защото при старата ми е медицинския картан на първото ми бебе с всички имунизации, мерки и теглилики, откакто се е родил. По служебен път ли се изпращат?
А мед. картони на бебчетата не трябва ли да са в теб? Аз даже картона и здравната книжка на сина ми ги държа в чантата на количката...
 Peace

# 12
  • Мнения: 2 388
Здравната книжка - да, но картона задължително трябва да е в лекаря за тяхната картотека. Такъв е закона

# 13
  • Мнения: 1 371
Картона на сина ми си е в нас....  newsm78

картона и здравната книжка на сина ми ги държа в чантата на количката...

# 14
  • Мнения: 2 891
След навършване на годинка, картоните се дават на майките. Преди това трябва да са в картотеката на педиатъра.

Общи условия

Активация на акаунт