Как обличате бебетата за разходка

  • 1 156
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 430
на вьн е 30 градуса как да обличам бебо за разхотка newsm78 а одеало слагате ли на вьн

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Колко ти е голямо бебето?Колкото и да е никакво одеало при 30 градуса,ако е много малко най-много памучна пелена PeaceДъщеря ми мин.година при 30 градуса беше с боди с къс ръкав само!

# 2
  • Русе
  • Мнения: 2 354
моята е на почти 5 мес и я изкарвам по къс ръкав  Peace
И без одеало  Laughing

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Обличам го според времето.Вчера беше 30 градуса и го облякох с гащеризон къс ръкав,7/8 крачолче.През по-хладното време дънки с блуза дълъг ръкав.

# 4
  • Мнения: 2 197
Миналата година дъщеря ми при тези температури беше на 2 месеца и я извеждах по боди с къс ръкав и то след 16.00 часа. В къщи - по памперс. През лятото никога не съм слагала одеяло, даже и като спеше.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 064
Боди с къс ръкав! И резервно в багажа, че се поти.

# 6
  • Мнения: 72
Сутринта блузка с къс ръкав и три четвърти панталони, следобед рокля без ръкав .

# 7
  • Мнения: 6 608
Боди и блузка  с къс ръкав , къси панталонки после разсъбличам.

# 8
  • София
  • Мнения: 43 903
боди с къс ръкав - къси анталонки или някакви съвсем тънки по-дълги. общо взето, както би се облякла ти. Никакви одеала и т.н. Ако е  мн малко бебе - може би едно чершавче...и от 2-5 вкъщи...

# 9
  • Мнения: 7 947
Ние откакто е топло сме по къс ръкав, най-много с елече, но задължително с боси крачета, включително без чорапки и обувки! А до завивка - НЕ! Не го изнежвай, че после...Както ти си облечена - така и бебо!

# 10
  • София
  • Мнения: 978
Синът ми е на близо 6м., извеждам го само по боди с къс ръкав и без одеалца

# 11
  • Мнения: 385
По късо ръкавче и без одеало. Нося една памучна пеленка за всеки случай, ако излезе вятър.

# 12
  • Мнения: 3 205
Блузка с къс ръкав и къси гащи. В количката оставям само по блуза. Имам едно парче тензух, ако случааааайно заспи - да мятам отгоре.

# 13
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
В момента е доста топло, така че само по боди с къс ръкав или по блузка с къс ръкав и шорти. Винаги си нося една памучна пеленка ако задуха вятър или захладнее, но обикновено не я ползвам.

# 14
  • Мнения: 2 677
В тези жеги - по боди!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт